Prijava

Колико лоше, у тефтеру
имам тридесетак сувог
сленга, који би да сам га
написао пре две године
имао преко 30 гласова.
90% ствари дефинисано?
Не могу да верујем да је
један старији члан ово
написао. Опет
понављам, пооштрите
још више критеријуме и
биће квалитета. Да се
добија 20+ гласова по
просеку, постављо бих
минимум 3 дефиниције
на дан, а овако две у
недељи.

Nemo si bukvalista prijatelju, tih 90% nije rezultat nekog naučnog istraživanja. Ja samo kažem da je danas mnogo teže napisati definiciju nego pre godinu, dve ili tri, što je sasvim prirodna posledica trajanja sajta. Naravno da i dalje ljudi izbacuju originalne i dobre defke, i biće ih uvek. Ali u manjem procentu nego u prvoj godini sajta. To ti je valjda jasno...

I što si toliko opterećen tim ocenama? Šta ćeš da radiš sa njima kad ih sakupiš? Da ih menjaš za pare?

Ja se ne dičim nečitanjem i nigde to nisam nikad napisao, već sam napisao da je izgubilo draž.

A definicije nisam čitao ihahaj. Naslovnu espešli iz više razloga.

:)

I što si toliko opterećen tim ocenama? Šta ćeš da radiš sa njima kad ih sakupiš? Da ih menjaš za pare?

naravno da neće, niko ođe ne ije leba od definicija. ali, mislim da je pisanje i ocjenjivanje suština ovdje, ja se neću praviti gandi i biti iznad ovozemaljskog i te priče. borimo se, napredujemo, nazadujemo, nasmijemo nekoga, mi budemo nasmijani. da nema definicija i ocjena ne bi ni bilo sajta.

Znam Paninaro, slažem se tu sto posto. Ali čovek kaže "čuvam 30 defki u tefteru", otprilike kao, za neka bolja vremena, kad se bude više ocenjivalo, ili šta već. To ne razumem. Izbaci ih rođače, pa imala deset ili trideset ocena, šta ti znači...

Neko gore reče "ljudi su se zasitili definicija, pa idu na postere i reakcije". Jebiga, možda je i to suština. Ne sviđa se ni meni ako je tako... ja imam 250 definicija i jedan poster. Valjda ti je jasno šta me više interesuje. Ali, šta da se radi, sajt raste, razvija se, menja se...

to što čuva definicije, slažem se, ni ja ne razumijem

Ma sve bre moderatore banovati na nedelju dana! Samo anarhija!

Šanzamme, legendo vukajlijaškoga asfalta! :D

па како би и разумео кад имаш 90 пратиоца и веселу дружину иза себе...

Брате, краће је од тебе на сајту, зар ти то не говори ништа?

Kostić. Zato što ste ga skinuli sa stuba srama, a ostale ostavili.

Ja neznam toliko sve moderatore ali znam jedno super ste samo tako nastavite kostić stefan malo više banujeali nije to strašno ništa tako i treba.
sviste dobri ja samo čitam definicije ne ulazim po forumu i po ostalim delovima slabo i dobro brišete samo ponekad mi je ne jasno ovo uvezi postera ali dobro sve najbolje modreratori.

Promašio si temu, Vukajlijaš. Ovdje si trebao.

Nisam promašio temu neznam zašto se praviš pametan šalabajzer.. samo sam rekao svoje skromno mišljenje o moderatorima jer ih mnogi nevole i tako pričaju loše čak sam ikritikovao za postere

Koji los dupli, mozda i najgori u istoriji sajta. Evo ja se stidim umesto tebe, ko god da si.

I to sam primetio da je svaki noviji autor dupli nekapiram ni to

Децхко који пише "неволим" или "некапирам" нема право гласа.

Јор аргумент из инвејлид.

Sreten je rekao da Džimija finansira LDP i Jaca Kosor, stoga moj glas ide njemu.

Kad se vise zavrsava ovo? Posto su mene odredili da brojim glasove.

Нико није за размод јер су сви до јаја префантастични. Без њих, овај сајт би био тужна арија што би рекла Викторија

Krešimir

Нико није за размод јер су сви до јаја префантастични. Без њих, овај сајт би био тужна арија што би рекла Викторија

sad se setih kad sam ja bio dole, a ti gore, pa si mi banovo dupli...sta da radim sad? :)

sad se setih kad sam ja bio dole, a ti gore, pa si mi banovo dupli...sta da radim sad? :)

ово ме је сад подстакло да измислим пословицу.