Prijava

I?
Tolik tema i niste još odlučili kad čete se razmodovati...
SRAMOTA

Koja spem tema... Pravda za JEBANJE!
Inace, glasam za Sos-a, cisto da se opet odvaljujem kada se sam umoduje lololo

Ja bih rashodovao messalinu i uspavanku. Malo li je?

Ja bih razmodovao sve moderatore redom, samo bih Đimija ostavio. Jer on je dojaja. A možda i nešto iznad.

мулуца је била до јаја, ови остали су као мало већи. курд је далеко већи, а и сос је чини ми се повисок.
вратите нам мулучуцу, најдојајнијег мода!!21

A možda i nešto iznad.

Dzimi je kurcina.

Dzimi je kurcina.

И шта сад?

Pa ništa, biće seksa.

Istina najviše čoveka pogađa. Ako ga banuješ to automatski znači da priznaješ! HA HA!

ne razumem pitanje, ako ocese da banujes ti udri, ako hoces da mi odaber defku ti nemoj. malo zivosti temi nece smetati.

Џими
Dzimi je kurcina.
И шта сад?

ништа ме више није насмејало у претходних два дана од овога, и овога:

glavni
Pa ništa, biće seksa.

јебемвасусталуда :Д

ne razumem pitanje, ako ocese da banujes ti udri, ako hoces da mi odaber defku ti nemoj. malo zivosti temi nece smetati.

Ја не морам да те банујем уопште, бановаће те неко други кад види шта си написао и за мене и за Лули и за Месалину, зашто бих ја сад ту нешто кликтао.

Само се питам -- коју ти сатисфакцију имаш од тога што си извређао људе које ни не познајеш? Лепо ти?

Ја бих размодовао Вучицу.

Лик је банован због овога?! Даааааај

Mene su banovali zbog spema i vređanja. Smešno mi bilo a bilo bi još smešnije da sam stvarno vređao i spemovao. To mi je žao...

A šta? Zabranjeno predlaganje razmoda vučice? Mislim, ne kontam što ona ima povlašćen položaj. Evo i ja sam za njen razmod! Misim, ništa lično.

Ја последњи, побједник.