Prijava

a to dok sam imao kosu, davno sam se to sliko.

Ja nemam kreativnu krizu, niti sam je ikad imao. Jedno vreme principijelno nisam pisao definicije, pa mi je preslo u naviku. A sad ih ionako niko ne cita, so why bother?

Remac je vrh ledenog brega sume svih mojih razocaranja, za male pare se prodao i presao u ondulatore! ZASTO, REMAC?! A MOGLI SMO BITI NAJBOLJI JARANI!!!1!

Ај то, него што носи геј јашу.
Ја из твог коментара закључујем да предлажеш њега следећег за размод.

A sad ih ionako niko ne cita, so why bother?

Не сумњам у то да твоје дефиниције нико не чита, али има аутора који су читани. Истина, мање (јебига, сајт се разгранао), али читани су.

Mozda ja precenjujem ondulatorska prava, ipak kazan daje sve direktive, pa u tom smislu i ne cudi sto nemate entuzijazma da nesto promenite. Svejedno, smaraci ste zbog kazana, ne menja stvari. FACO SMARACU, IN SOVIET RUSSIA MODERATORS FUCK ADMINS!

Jericho, ja dok sam se tebi dodvoravao ti si me zajebav'o. A jaša je tad bila moderna, jbg

FACO SMARACU, IN SOVIET RUSSIA MODERATORS FUCK ADMINS!

IN SOVIET RUSSIA USERS FUCK MODERATORS!
Доџи некад у госте.

Svejedno, smaraci ste zbog kazana, ne menja stvari.

Е, а да те питам. Што ти имаш тако велику потребу да нам непрестано говориш да смо смарачи? Укапирали смо, аман.

IN SOVIET RUSSIA USERS FUCK MODERATORS!

U Sovjetskoj Rusiji ban se ne odmerava danima nego kalibrom...

Ја бих размодовао Вучицу.

Ја бих размодовао Вучицу.

Хаха, јадна девојка. :)

Ae bre, odbanujte LOLa, ko da je prvi koji je spemovao po ovoj temi, mojne da glumite neke pandurčine.

Не мора Пеђа, рекао сам већ на чету

колико требаш да будеш искомплексиран па да не прихватиш критику на свој рачун него одма' крећеш на бан дугме!

To ti je obrnuto proporcionalno količini inteligencije!

Samo da se javim da sam stigo

da, drugi po redu, čini mi se

Ја мислим да је трећи, Ракелуша је задња, а друга је била Мерлинка или тако нека. Прва је била Рита ♥

moguće, đilda prva, a za ove dvije nijesam siguran