Prijava

је л ово??? ео .!.

Нисам на сајту често мада свакодневно проверим одабране дефиниције, постере и од недавно - реакције, и немам неких већих замерки.

Сећам се да су 2010. године модераори, уз пар изузетка, били нека врста ,,елитног клуба" што само по себи није било лоше. На модераторским профилима могао си да се начиташ доброг штива док се не усереш. Сетите се Прста.

Данас то баш и није тако - што само по себи није лоше. Подржавам ,,демократизацију" модераторске функције.

Драго ми је да је Циклон постао мод јер је паметан момак а истовремено ми је жао што је Милица размодована - јер је царица.

Што се остилих тиче, немам појма шта раде, за кога раде и изнад свега - за колико раде...

Мрмун бре био наачи

Kako reče Surovi, atešn hor šit pičkematerine "tema"
Ali i iz vakvih govana se izrodi nešto zanimljivo
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/16589743.jpg

Evo, glasam da se razmoduje onaj ko je temi promenio ime. Mislim da nije zreo da obavlja teške i odgovorne moderatorske zadatke.

Do jaja novi naziv teme.

Evo, glasam da se razmoduje onaj ko je temi promenio ime. Mislim da nije zreo da obavlja teške i odgovorne moderatorske zadatke.

+1

Nek se razmoduje onaj koji je promenio ime teme do neprepoznatljivosti.

EDIT: Nisam vido da je već neko pametan reko..

И мени то иде на курац, престало је да буде занимљиво 2010, ако је и тад било занимљиво уопште...

Moderatori, smarate žestoko!

Hoce da se javi mod koji je promenio ime teme?

Да се раскринка!

Zovite brynkicu vuksajder!

Јебо вас Галатасарај, ФЕНЕРБАКЧЕ ШАМПИОН!

Koliko je glup taj moderator što mijenja nazive. MAJMUN SI DEČKO!!!

Svaka cast majstoru sto je vratio stari naziv! Beçermek anne Galatasaray! GENCERBILIGI JEBE KURCEM U PICKU!

Koliki su smaraci sadasnji modovi, kad samo istvan ima negativne kritike, sto je vise nego ocekivano s obzirom na njegovu pojavu i karakter, a narocito kvalitativni doprinos sajtu.

Meni bi to bio znak za zabrinutost na sajtu koji upada u kreativnu krizu, usled urednicke politike i novoustanovljenih prioriteta, a kazan ide i korak dalje, pa tera poslednjeg provokativnog ondulatora i ostavlja upuvanog istvana. Jos samo Reme da postane ondulator, pa da se polako svi razilazimo.

Meni bi to bio znak za zabrinutost na sajtu koji upada u kreativnu krizu

Извини, ал' мало је неукусно да ти, који си за три и по године написао 30 дефиниција, а последњу пре скоро годину дана, дробиш о креативној кризи.

a kazan ide i korak dalje, pa tera poslednjeg provokativnog ondulatora i ostavlja upuvanog istvana.

Ево ремац је и даље провокативан
http://img5.imageshack.us/img5/2451/dsc00480mr.jpg