Prijava

Nije valjda onaj za koga ne bih ni u snu pomislila?

'de sme da prizna!?
EDIT: Da ga ne razmUduješ ;-)))))

Savrsen moderator: onaj koji ne napravi gramaticku gresku u naslovu teme koju je ovorio :D

Ma ne mislim na tog na koga ti misliš da mislim, nego na onog drugog. Znaš?

Ja sam bre odabrao samo onaj poster...odma' ima da ukapirate koji kad ih pregledate.

Nisam danaske birao definicije. :-)

Che-Vu
Savrsen moderator: onaj koji ne napravi gramaticku gresku u naslovu teme koju je ovorio :D

ja se plasio to da kazem lolo

i ljudi pricaju da se razmoduje che-vu.
kurac moj! legenda!

Јебале вас меце, можете ваљда по коментарима да провалите ко је одабрао.

Иначе, савршен модератор је онај који се не наљути када га предложиш за размод и онда те банује.

vucice sto si banovala lola decxko?!

Ko mi odabere definiciju nek pošalje na PVT broj žiro računa i iznos u evrima, ako me razumeš.

Razumem, jos od 2008.

MOJE SU MECE! Š'a je bre bilo? :)

DeadKenny
ko je odabrao filozofiju u kurac ga ljubim

:Raskopčava pantalone:

Džeriko, neću dozvoliti da mi ti pričaš o kvalitetu. Čovek koji je za 4 (ČETIRI) godine napisao 30 (TRIDESET) definicija (poslednju pre više od godinu dana), ne bi trebalo da se sklanja sa onog četa, gde omalovažava svakog autora koji na njega dođe, a kamoli da pomoli glavu na forum.

* Velika slova samo služe samo da naglase određene reči, nemojte slučajno da pomislite da se derem ili nedajbože nerviram zbog nekoga na ovom sajtu.

Ne sme da bude sujetan i uvredljiv.
Ne sme da bude koštunica.
Ne sme da bude konstantno nadrkan.

Mora da bude aktivan.
Mora da bude odličan autor.
Mora da bude svestan da nije bezgrešan.
Mora da bude svestan da ima ljudi koji imaju veću močugu od džimija.
Mora da ume da prepozna kvalitet(to što neko piše dobro, ne mora uvek da znači da mu se dobre stvari i sviđaju).
Mora da bude bezosećajna mašina, da ga bole dupe dal' banuje nekoga sa kim je u dobrim odnosima ili nekoga ko mu se penje na vr' kurca. Zakon je zakon. Isto važi i za odabir definicija, postera, i reakcija.

Džeriko, neću dozvoliti da mi ti pričaš o kvalitetu. Čovek koji je za 4 (ČETIRI) godine napisao 30 (TRIDESET) definicija (poslednju pre više od godinu dana), ne bi trebalo da se sklanja sa onog četa, gde omalovažava svakog autora koji na njega dođe, a kamoli da pomoli glavu na forum.

Hajvane, pa ne umes ni da brojis, ima ih 31, cak je napisano i ciframa. A ocito je zasto toliko fulas u svemu, kad mislis da se kvalitet izrazava brojem definicija.

Uostalom, ko god ovih zadnjih par dana priča o kvalitetnu mojih defnicija u negativnom kontekstu ispada samo običan cinik. Ili samo ide nekim trendom.

Imajte u vidu da ja ipak mogu da vidim koliko ste tih definicija pročitali.

MOJE SU MECE! Š'a je bre bilo? :)

Ето га. И пише у коментару, само су неки лењи да баче поглед.

Plus sto siris dezinformacije, na cetu ponizavam samo polusvet koji dodje da se izdrkava po drugima..nisam ti ja kriv sto si medju njima. I nemoj ti meni da govoris gde cu da se pojavljujem, sveopsti nemacu pojma. Decko uci Doga kako se pisu definicije, a ne zna gde je vise supalj. Idi nadji neki kamen i zavuci se ispod njega dok ne prodje sramota. A da, ti ne znas ni sta je to.

Jel' definisao neko pojam Plitka materica?
Ako nije, sada je pravi moment za to...

Edit:
Aaaa...jeste! :-)

lololo, mislim da sam prvi put ovo napisao u životu, al naterali ste me.