Prijava

Idi nadji neki kamen i zavuci se ispod njega dok ne prodje sramota. A da, ti ne znas ni sta je to.

Срамота - назив за порнић у очима петогодишњака.

O, Bože!
Možda da ipak vratite ono "Jebanje"?

Za one sa manjim kapacitetima, slovima TRIDESETJEDNA (31) definicija.

Stefane, a je l' ćeš meni sad da "povampiriš" definiciju kada je ispalo da samo tebi nema logike?

I ne odgovori mi ništa za reakciju? Pošto ni plagijat sigurno nije.

Poenta mojih protesta i jeste u tome, što u sistemu gde je pravo brisanja autonomno pravo svakog moderatora (mislim bez ikakvih konsultacija sa ostalima), može da dođe do apsolutno neopravdanog brisanja definicije, postera i reakcije, jer gle čuda, možda dotični nije shvatio šta je "pesnik hteo da kaže".
Bilo je nekada pravilo 24h, pa ako definicija (zbog kojih je većina nas starih autora uopšte na Vuki) ima loš skor -10 i gori, briše se po automatizmu.
Sada se izgleda brišu po autokratizmu.

Nemoj istvana da pitas o plagijatima, njemu je to nepoznata rec - http://vukajlija.com/reakcije/1533#comment_1959331

Lolo i takav banuje jer je neko napiso plagijat lololololololololololololololololololololo

Nije mi jasno zašto neki drugi mod ne obriše kad autor sam "nema snage".
Džeri, jaka je fora (mada verovatno nije ni tvoja) ;-))))

Nije moja, ja sam za razliku od plagijatora to unapred i napisao.

mogu li ja da iskopiram moj post sa one teme đe se uvukujemo moderatorima? Tako ve ja vidim i nikako drugačije!

Да постоји савршени модератор, он би променио назив теме у замршени ондулатор. Хахаха, замршени ондулатор!

Da postoji savršeni moderator, internet ne bi ni postojao...

Ako predlažemo promenu imena za temu: Savršeni plagijator
lolololo

YouCantHandleTheTruћ
Да постоји савршени модератор, он би променио назив теме у замршени ондулатор. Хахаха, замршени ондулатор!

a zamisli svrseni terminator?
ha ha ha ja bi se usro od smijeha

Da li me jedna reakcija, sličnog sadržaja sa drugom, čini plagijatorom?

Čuj slične?
Ako su takvi kriterijumi određivanja plagijata, kakve li se tvorevine proglašavaju plagijatima?
Samo identične?
Obriši lepo tu reakciju, nemoj da se brukaš.

Да постоји савршени модератор, он би променио назив теме у замршени ондулатор. Хахаха, замршени ондулатор!

http://img9.imageshack.us/img9/3003/62818760ey8.gif

Што сте се наврзли на децхка??
Не ломите му кулење...

Obriši lepo tu reakciju, nemoj da se brukaš.

Već je obrisana.