Prijava

Ja poštujem to što mi je Stefan odgovorio, i nije se krio iza "moderatosrkog imuniteta".
Ali ni ja se ne plašim da napišem ono što mislim.

Ajde bre RD, ne pravi se "jadni ugnjeteni član"...:-))
Tebe teramo da budeš mod od 2008. Koliko se ja sećam, a sećam se dobro.
I nikada nisi hteo da budeš moderator, a ovde kao nešto kukaš "što nemaš neku moć", što rekla Zana Nimani, onomad! :-)

Не ломите му кулење...

haha!

RD, imaš 2.000 definicija. Izvni, 2.030, da budem tačan, kako mi neki ne bi zamerili. I kada god ti neko obriše definiciju, kukaš. Nije ni čudo što toliko moderatora ne sme da ti briše.
Ne, ne ne sme. Neće. Jer odmah letiš na forum i kukaš za tom jednom pišljivom definicijom, pa niko neće da se zamajava oko toga.

kakve veze ima broj definicija sa bilo čime?

a? živo me interesuje zašto si baš to pomenuo?

Zato što pored toliko definicija opet kuka svaki put kada mu se obriše neka.

А да има 20, тј. 23 дефинције онда опет не би смео да кука јер има толико.

to nije odgovor na moje pitanje. ali, prihvatiću kao da jeste.

ja volim svaku svoju definiciju. pretpostavljam da svako ko piše ovdje voli svaku svoju definiciju. zašto je to toliko teško da se prihvati?

meni su sve definicije kao moja djeca

ау костићу колко се завлачиш!

Kurde, ne kukam za pravima, nego se bunim protiv sistema odlučivanja. Ako neko nije shvatio slobodno neka pita, objasniću mu, pa ako objašnjenje ne pije vodu brišite.
On je dečko isplagirao mrtav hladan nešto, i još ima obraza da nas ubeđuje da nije plagijat.
Drugo ja i nisam hteo da prihvatim tu OBAVEZU, a ne pravo kakvim ga vi (ne kažem ti lično, nego neki od moderatora) doživljavate. Ako ste se prihvatili posla, istrpite i nezadovoljstvo.
I zašto ste vi amnestirani od brisanja vaših (ne svojih to možete) definicija. Da se ne zamerite jedni drugima?

Stefane, mislim da mi je do sada obrisano (naravno nešto sam brisao i sam) sigurno više od 100 definicija. Možda i 200, ne znam jer nemam pristup groblju. Da li sam za sve kukao? Ne verujem.

Ako misliš da si kompetentan, briši mi redom i tih preostalih 2030. Zabole me patka.

Ti si po aktivnosti pogodan za moderatora, da li i po kompetenciji prosudi sam, a mogu i kolege da ti pomognu u donošenju zaključka.
Vidim gore si mi delio i savete kako bi trebalo da pišem... Hvala.

Moram da idem, nastaviću sutra, ako ne budem banovan

meni su sve definicije kao djeca

...најмилија.
http://www.youtube.com/watch?v=ybI-qtXJ4js

Nisu sve, samo one zbog kojih se bunim kada ih obrišu ;-))))

Eh da, još ovo.
Kurde, je l' to znači ako pristanem da budem moderator, tek onda niko neće smeti, pardon hteti da mi briše ništa?
Meni je to skroz neprihvatljiva logika.

Aj nek neki savršeni moderator otključa onu temu da se popičkaramo sa glodarima..
Zaboravio sam kako se zove.. Prepirke Zvezdinih i Partizanovih navijača, tak nešto..

Eh da, još ovo.
Kurde, je l' to znači ako pristanem da budem moderator, tek onda niko neće smeti, pardon hteti da mi briše ništa?

Da.

;)

Vidim gore si mi delio i savete kako bi trebalo da pišem... Hvala.

To je zbog tvog stila pisanja, na koji su ti mnogi skrenuli pažnju već nekoliko puta.

Definicije tipa:

Poker fejs

Izraz lica osobe koja sedi na WC šolji, a nije ponela ništa za čitanje.

Sitna riba

Niska devojka krhke građe.

Rubik

Jedini čovek koji nije vlasnik kladionice, a obogatio se od kocke.

Mekintoš

Mrtva patka. Penis impotentnog muškarca.

Tvoje poslednje četiri definicije. Kako i većina tvojih definicija izgleda. Stil koji je bio aktualan kada si ti došao na sajt, ali znaš i sam koliko je sajt uznapredovao i kakve definicije se sada pišu.

Moram da idem, nastaviću sutra, ako ne budem banovan

Ne vidim zašto bi bio.

I zašto ste vi amnestirani od brisanja vaših (ne svojih to možete) definicija. Da se ne zamerite jedni drugima?

Prosto bre RD...ja mu obrišem, a on je vrati. Pa onda je ja opet obrišem, a on je opet vrati i tako u krug. Jbg, nema logike ni da uopšte počinjemo da brišemo jedni drugima, zar ne? :-)
Iz istog razloga ne možemo ni banovani da budemo...osim od skripte za samobanovanje. :-)

Mi ti dođemo k'o oni iz "Highlander"-a... ;-))

Kostić pri prvom susretu objašnjava Reservoir dogu zašto mu je obrisao definiciju, dog izvodi kontra argumente
http://images.4chan.org/b/src/1332251462015.gif