Prijava

Ja se izvinjavam što nisam bio tu, jebiga nisam mogao, rekoh Huji da odloži za sutra, ne znam šta je bilo. Tek sam sad seo za komp.

Ja ne mogu sutra veče, sad sam skapirao.

Ako imate definicije postavite u 24.00 - ali ja neću biti tu da otpratim, jedino ako neki drugi mod preuzme na sebe ili da mi vas dvojica ovde zabeležite rezultat... mogu samo da vam otvorim duel ili da vam ponudim sutra u 16.00 termin...

Каце завршава меч?

Ponoc. Ja mislim da traju 2 sata dueli.

posle dva sata, za vas u 24.00 - skupim glasove i objavim pobednika na onoj temi iz prvog posta...

дедер, који је дуел у питању? сад стигох, па да испратим до краја

Nas je gotov u 00:00. Tj. pre 2-3 minuta. I cenzurisao sam definiciju, delimicno.

Da, ja sam dobio -, a ti + u 00:00 ... Haos. Aj reci da nisi namestio?

Hujo i Trak nisu odigrali, ali se nisu ni javili za popravni - ja odoh na spavanje, nema više do sutra...

Da, ja sam dobio -, a ti + u 00:00 ... Haos. Aj reci da nisi namestio?

Tempirano sinko, tempirano... A kako ti fasujes minus, fasujem i ja. Aj reci da nisi namestio? :D

Ја бих хтео да се понови, ако је икако могуће, јер ми мало пара очи онај опис на теми за победника... Нико није имао намеру да ми навлачи плусеве, да сам хтео то, спемово бих људе и добио би више плусева, али нисам толика ретарда, јербо не живим од сајта и плусева... А пре него што је постављен предлог имао сам однос 17:4, тако нешто, не сећам се, болела ме глава и отишао сам да спавам... На крају крајева, можете ви да видите мислим... Желео бих да знам колико сам оцена добио после 17:10 часова... Нећу да се сумња на нешто и да се навлачи беда на мене или на ауторку... На крају крајева, захтевам да резултат у најмању руку буде нерегуларан или нерешен, јер нећу да неко "нишани прстом" у мене... Ако ме разумете..

тачно не вјерујем да си све ово исписао :))
наравно да нема ни понављања дуела нити скидања оног додатног образложења са резултата. мислииим...

шоми, шо си гладан побједа? :Д

мрралеку, колко смараш, изневјеровала сам. саће један превентивни банић.

Sto ne svirate kraj? :P Dobijam minuse, a on pluseve. xD

Kažem. A ti si priznao.

Da si regularno pobedio, čestitao bih ti, kao što sam čestitao i Natnat u kupu. Al pošto si tako dobio, onda ćao.

сада ће брус да одсвира резултат.

Kažem. A ti si priznao.

Da si regularno pobedio, čestitao bih ti, kao što sam čestitao i Natnat u kupu. Al pošto si tako dobio, onda ćao.

tetralol.

tetralol.

Ne đaniši mi tu sa tim tetralol, ako nemaš reči da staviš u svoju odbranu.

доста свађе, браћо!
је л уватио ко резултат? мени сајт забаговао у то вријеме

30:10 - ja
24:9 - On

Barem je tako meni bilo u ponoc. Ne znam da li sam merodavan.

Pa objavio je Brus na onoj stranici.

Al opet, totalno ljomberski.