Хероји моћи и мађије 3

  1. Ja ne znam ko je Izra haha. Slabo sam popamtia imena heroja, odavno nisam igrala, ima tri godine sigurno. Reci iz kog je zamka, mozda se setim :)

  2. Некромансер, специјалност некромансија :)

  3. A da, sad videh da pricate o nekromansiji haha, znam ko je.. Nisam primetila to za kretanje stvarno

  4. Начуо сам да су у многим онлајн турнирима или обичним борбама Некро и Конфлукс избачени јер су прејаки. Исто важи и за неке хероје, првенствено специјалисте за логистику (Гунар из Данџеона и Деса из Стронхолда).

  5. Па логично. Ја бих и дипломате избацила да се питам

  6. Ееее, да. Читав дипломаси је избачен.

    ЕДИТ : Мислим да је и Солмир (Тауер) забрањен због чејн лајтнинга. Нисам сигуран за оно говече из Данџеона што има метеоре као специјалност.

  7. A gde mogu da dloadujem nove mape i kako da ih ubacim u listu dostupnih za igranje?

  8. Има на гејмренџер нека једнодневна мапа, узмеш војску, обоје имате једнак број јединица (не исти број него како расту у замку, рецимо буде двомесечна берба) и све магије, имате све исте особине, без специјалности, једино што бираш је замак. И одма фајт. Језиво је, то је направио неки лик и углавном играш против њега, разнео ме двајес пута није ми било добро :)

  9. Ево има овде групица мапа :

    http://www.kickasstorrents.com/homm3-heroes-of-might-and-magic-3-maps-pack-1-t713141.html

    Када их скинеш, само их отпакуј у фолдер "maps" (или тако нешто) и појавиће се у игри.

    ЕДИТ : И није баш "групица", има их скоро 300. :)

  10. Hvala, mislim da sam od silnog kuckanja o igri dobila želju odmah da ih isprobam. :)

  11. Мени се узјебали нешто, баш сам сад хтела мало диграм :)

  12. Zmio gde bre otvori ovu temu, sad mi se igra, moram da daunlodujem. O ne, ponovo cu postati zavisnik, posle sto godinaaa

  13. ахахах чек, је л ти рече да не знаш шта је ВОГ? Боље да не сазнаш :)

  14. Ne znam. Nisam nikad ni cula za to dok vi ovde ne spomenuste, posto imam samo jednu drugaricu koja igra heroje, ne poznajem nikog vise ko je toliko lud za tim koliko smo mi bile :)
    ajde mi kazite sta je, pa nek ide zivot :))

    edit: haha nece niko da mi kaze :)) odoh da daunlodujem, pa mozda pos kad budem igrala smislim neko pitanje :)

  15. :) Боље погледај на нету, тешко да може да се објасни укратко. То су као неки хероји 3 и по, има милион иновација а база тројке очувана.

  16. imam ja jedno pitanje...ono, igrao sam par godinica heroje ali ja sam neki svoj logicki bild smislio pa sad ne znam dal' je to ispravno, ako nije nek neko napise kako jeste...
    evo vako...prvo gi nabudzim ona sranja od taun hala pa sve na vise, onda kombinujem na kraju nedelje sa citadel(za vise vojnika), pa kad zavrsim kezl i kapital onda na vojnike i ostala govna.

  17. Tako i ja. Prvo obezbedim prihode, a onda je lako. :)

  18. Ja isto tako igram na siguricu, ali kad je mala mapa onda to ne pali jer dok sakupiš para za kepitol protivnik izgradi jedinice i dođe ti na kapiju zamka.

    Da oživim kviz jednim laganim: koji je jedini crnac u igri?

  19. Aaaaaaa! Kako ne videh ovu temu! Heroje trojku igram u zivot na random! :)
    EDIT:

    imam ja jedno pitanje...ono, igrao sam par godinica heroje ali ja sam neki svoj logicki bild smislio pa sad ne znam dal' je to ispravno, ako nije nek neko napise kako jeste...
    evo vako...prvo gi nabudzim ona sranja od taun hala pa sve na vise, onda kombinujem na kraju nedelje sa citadel(za vise vojnika), pa kad zavrsim kezl i kapital onda na vojnike i ostala govna.

    Zavisi ti od mape, ukoliko su kripovi na strong i ne mozes da dodjes do rudnika, moras na vojsku, a kasnije ces resurse skupiti herojima. I zavisi koji si zamak. Cak i koji si heroj.
    P.S. Ako neko ima gameranger neka se javi pa da pikamo online.

  20. Da oživim kviz jednim laganim: koji je jedini crnac u igri?

    Onaj sa gušterima, Bron ili kako već. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.