Prijava

Ali ja nemam druga osim na vukajliji. :(
Ma znaju svi moji jarani dobri da sam na vukajliji, nekad me zajebavaju za to a nekad me pitaju kako to funkcioniše.

Kod mene je jedini element gdje bi se mogao malo postiditi taj što posjedovanje naloga na Vukaliji i autorstvo nad velikim brojem definicija za većinu znači da imaš previše slobodnog vremena i da nolajferišeš.

Taj rad. A svi nolajferi poriču svoj nolajferizam na sve moguće načine i do krajnjih granica poricanja. I poroka. :)

A još je najkulje kad im kažem da mi je nalog iz 2008-e kad niko maltene nije ni znao za Vuku ;)

2007. :hipster: :)

Смарате с том сликом. Следећи ко окачи, добије бан, а ове досад бришемо.

ja već obrisala dvije prije ovog a poslije mog upozorenja. ništa ne slušate, nedobri ste!

TATICImaju dvije cure koje su otkrile da sam autor, stalno mi se javljaju da im pošaljem neku od svojih "objašnjavačkih" defki. :)CITAT

i onda odeš na moj profil, pošalješ i kažeš to mi je dupli nalog, zar ne?

zna većina, a oni koji ne znaju, ne znaju ni za net... čak zna dosta ljudi koji me ne znaju u RL, osim iz viđenja, al jebaj ga...

nije me blam, bole me kurci, i oni nolajferišu, samo smaraju fejsom, i gledaju je l ko danas išao šetati na šehove, ili je samo srao kod kuće...

čitaju dvojica ljudi, koji su i sami registrovani...

Znaju mozda dvoje-troje ljudi da uopste imam nalog ovde.
Jednom mi je drugarica prepricavala jednu moju definiciju i samo sam se smejao.
Kada sam joj rekao da sam je ja napisao, gledala me je kao da sam pronašao lek za sidu.
Takodje, jedan autor me je oduševio ovde pa sam na kraju saznao da ga poznajem uživo i da smo iz istog mesta.
Bilo mi je sumnjivo da imamo dosta zajedničkih prijatelja sa vukajlije na g+ (to onda kad je bilo onda ono g+ šizenje). Pitao sam baš Čaka kako mu je nick ovde, pošto ga je i on imao u krugovima i onda kad mi je rekao, provalio sam da ga znam al sam ćutao.
Jednom kada mi se javljao, namerno sam ga oslovio njegovim nadimkom odavde ali je ćutao.
Na četu se posle nekoliko nedelja pojavio i onda sam ga pitao za njegov fejs i rekao da ću mu se javiti i onda je provalio ko sam.

Ne potenciram da imam ovde nalog. Jednostavno, ako neko pita onda normalno kažem da imam ali više od toga ne govorim. Ne kačim ništa u vezi vukajlije pa čak ni postere.
Ranije je bilo smrt kada su ljudi masovno kačili definicije pa mi bio transfer kada vidim kakve gluposti kače.
Naravno imam samo jedan život. Net je samo sprdnja i ne smatram ga životom

nije me blam, bole me kurci, i oni nolajferišu, samo smaraju fejsom, i gledaju je l ko danas išao šetati na šehove, ili je samo srao kod kuće...

Realno, bolje da nolajferišem ovde nego da igram WoW ili gledam slike na fejsu po ceo dan ko neke kučkice.

ne.
EDIT: u stvari, jedan zna

Ne smaram nikog, ali znaju ljudi da sam ovde ... Nikad nisam kontao da je to nešto što treba kriti "ko zmija noge". Da jesam nikada se ne bih ni registrovao.

Jedino što primećujem jeste da mi je Vuka iskvarila govor i pisanje. Često mi se zaleti jezik da kažem lololo, fak jea, kobjasni mi i slično ...

:)

i onda odeš na moj profil, pošalješ i kažeš to mi je dupli nalog, zar ne?

Previše si samouvjeren. Vidjećeš kako Turčin dere lololo

Zna par ljudi. I misle da sam kul zbog toga. :D
Volim kada neko linkuje moju definiciju na FB-u. Ili neku meni dragu. :)

Često mi se zaleti jezik da kažem lololo, fak jea, kobjasni mi i slično ...

Ау. ја то врло често кажем , сви ме гледају збуњено.. Не капирају..

Previše si samouvjeren. Vidjećeš kako Turčin dere lololo

kako musa dere jarca, to ću ja tebi da pokažem... e car si, stare mi :)))

Realno, bolje da nolajferišem ovde nego da igram WoW ili gledam slike na fejsu po ceo dan ko neke kučkice.

To je tačno, Vukajlija jeste jedan od najboljih načina nolajferisanja. Ali pošto ja prije Vuke nisam imala nijedan drugi nalog na netu (osim mejla, naravno), ovo moje nolajferisanje je kao totalni opozit svemu onome što o meni znaju ljudi iz oflajna.
Tako da ja, da bih sve stigla k'o i ranije - to rješavam nespavanjem. :)

Volim kada neko linkuje moju definiciju na FB-u. Ili neku meni dragu. :)

Ја још нисам доживео да видим да неко од невукајлијаша, а мојих френдова на фејсу, линкује нешто што сам дефинисао.

Узгред, јел постоји начин да се види ко је све шеровао неку дефиницију и где? Макар на отвореним страницама на Фејсу.

Znaju li vaši prijatelji iz offline života da ste na Vukajliji? Smarate li na fejsu sa svojim definicijama? Ako neko skonta da ste na Vukajliji jel budete ponosni ili se malo postidite?
Jesu li vaši prijatelji čitali vaše definicije? Usuđujete li se iste pokazati curi / momku?

Једно само иде у школу, а ови други не. Од ових правих пријатеља ретко ко зна, а ова друга половина је раја с Вукајлије. Слабо, смарам туђим дефиницијама, својим ретко. Можда је пар њих читало моје дефке и тако. Шути, не излазим нигде, каква жемска, мисаона именица. лоло

Realno, bolje da nolajferišem ovde nego da igram WoW ili gledam slike na fejsu po ceo dan ko neke kučkice.

+1

Знају јебем их у уста. Знају да сам аутор најпатетичније и моје најгоре дефиниције икада и стварно ме блам због тога. И због те дефиниције и због тога што се њима свиђа. Блам ме много. Али јебига.

У почетку сам шеровао своје дефке на фејсу, али сам временом схватио да је то итекако зиљаво и престао сам. А није ме блам што сам аутор на Вуки, већ ме блам ко што рече Брус, што имам профил на фејсу.

kako musa dere jarca, to ću ja tebi da pokažem... e car si, stare mi :)))

Nisam car, mada ima u meni plemićke krvi lololo

EDIT Lula: ovo ostavite za takmičarsku temu, nemojte ovdje više. važi za sve.

Niti pričam niti smatram da ikog interesuje Ali par ljudi je provalilo :)

Ali par ljudi je provalilo :)

Je l' tako i Zezator provalio? Stvarno je Šerlok!