Prijava

Узгред, јел постоји начин да се види ко је све шеровао неку дефиницију и где? Макар на отвореним страницама на Фејсу.

I ja bih voleo ovo da znam.

"offline prijatelj"

Upravo je izmišljen naziv za čoveka sa kime se stvarno družiš u životu. :-)

Мени и мајка и брат читају дефиниције. Имам једног друга ког сам заразила вукајлијом, па је и он отворио налог и сад размењујемо идеје итд.
Окачим понекад неку своју дефку или постер на фејс, али више качим туђе које ми се допадну.
Мислим да је писање дефиниција корисно јер се вежба писмено изразажавање које може да се употреби за неки састав. Од кад пишем дефиниције, брзо и лако смислим о чему да пишем на писменом из српског (само што тад не користим сленг и псовке)
:)

Дај стварно, нека дефинише неко ово, израз јебе :)

Мени и мајка и брат читају дефиниције.

Мицааа.

Upravo je izmišljen naziv za čoveka sa kime se stvarno družiš u životu. :-)

Јовичићу, пошто си га сковао, ај' дефиниши. :)

Niko, ako ne računam prijatelje sa Vuke, sa kojima sam se i uživo upoznao.

Негде кад су уведени постери, престао сам да причам како сам на Вукајлији, као и да помињем уопште Вукајлију пред људима који немају везе са сајтом.

To je zato što bi te ti ljudi odma našli i istukli jer te mnogi traže po gradu a ne znaju ko si.

Meni niko nije znao prvih 6,7 meseci sem dva najbolja druga, njih sam smarao kako je gotivna Vukajlija mada se nikada nisu registrovali do dan danas. Sad zna recimo da lupim 15, 20% onih sa kojima sam u kontaktu. Ne pričam o tome jer ne vidim da je nekome zanimljivo sem ako baš nije zaluđen.
Na fejsu ne smaram (znam neke što smaraju), pre neki dan sam okačio jednu svoju reakciju i par puta poster ako je bio aktuelan u tom trenutku. Definicije ne kačim, mislim da nisu pogodne za FB news feed.
Inače smatram da životi van i na vuki treba da budu odvojeni, ali to je samo zbog toga što poznajem samo dve, tri osobe koje imaju naloge ovde a iskreno voleo bih da je malo drugačije.

Offline prijatelji su sajber prijatelji za Vukajlijaše.

Ja imam dve oflajn ćerke! :-)

One znaju da sam na Vuki...imaju i one profile ovde!

To je zato što bi te ti ljudi odma našli i istukli jer te mnogi traže po gradu a ne znaju ko si.

Каткад ми буду толико за петама, да осетим њихов задах када се ноћу враћам кући мрачним улицама. Курвини синови.

Lullaby

Je l' tako i Zezator provalio? Stvarno je Šerlok!

Šelol.

Курвини синови.

Znali su gdje će te naći... :-)

Znali su gdje će te naći... :-)

Е, то. :)

Иначе, ја бих волео да сам упознао мање људи с Вукајлије. Кад бих могао да вратим време, не бих се упознавао ни са ким. Јесте да би ми било жао због неколико кул људи које упознах, али макар бих био поштеђен прича о томе ко је кога сјебао с Вукајлије, ко је кога јебао, ко је кога јебао, а није требао (морам овако неправилно да се изразим ради риме), уопште бих био поштеђен тог секташтва које фурају појединци који су толико ускладили своје офлајн понашање с Вукајлијашким, да су се јебено издеформисали.

Ne. Da ih zanima, pitali bi me. Verovatno misle da radim nešto mnogo uzbudljivo, čim ovoliko vremena provodim ovde :)

Ономад кад су стављали у ''Блиц'' дефиниције с Вукајлије (не знам да ли то и даље има), донесем старој новине и кажем да сам ту и ту ја написао. Не знам кој' сам курац уопште показивао и какву сам реакцију од ње очекивао, само ми кратко рече нешто у фазону ''Која си ти будала'', и искулира.

Иначе, да сам овде, осим старе, зна само моја екипа, и гледам да на томе остане.

---------------

А она бакута с прве стране ми је иста онај мали из ''Two and half men''.

Иначе, ја бих волео да сам упознао мање људи с Вукајлије. Кад бих могао да вратим време, не бих се упознавао ни са ким. Јесте да би ми било жао због неколико кул људи које упознах, али макар бих био поштеђен прича о томе ко је кога сјебао с Вукајлије, ко је кога јебао, ко је кога јебао, а није требао

Takođe, upoznao sam previše ljudi, od ovih 50+ što znam, sa samo 5-6 sam ostao u kontaktu i družimo se "nevukajlijaški".

Ономад кад су стављали у ''Блиц'' дефиниције с Вукајлије (не знам да ли то и даље има), донесем старој новине и кажем да сам ту и ту ја написао. Не знам кој' сам курац уопште показивао и какву сам реакцију од ње очекивао, само ми кратко рече нешто у фазону ''Која си ти будала'', и искулира.

HAHAHAHAH
To onaj fazon "MAMO, MAMO! Izišo sam na televizor!!!"
ololololol