Prijava

Jeste, i kad provali da bog ne postoji, cime posle da se bavi, da otvori vulkanizersku radnju?

hahahaha

Ајд' и ја да се упишем... Ја сам атеиста скроз, онако до краја! Не би' рекао да је атеизам религија већ више схватање да је "Бог" маркентишки трик којим се служе Папе и та просеравања да би придобили напаћени народ којем можеш да кажеш да је чоколадица латица руже од 150 кг...

Ти си наговорени атеиста!

Ateista sam, boli me patka u sta neko veruje ne volim one koji me gnjave da treba da budem riscanin (najrasprostranjenija ovde), mada kao sto rekose u south parku kad ne bi bilo religije ubijali bi se zbog neceg drugog, ne volim samo cinjenicu sto se religija namece nekom od rodjenja i sto te negde gledaju kao satanistu kad im kazes da si ateista. A za crkvu nemam sta da kazem. Zlatni tron i te fore.

Mene ne prestaje da oduševljavaju ljudi koji uspevaju da Vukajliju koriste tako da u svakom svom postu napisanom na njoj, obavezno moraju da vređaju druge.

Zamišljam kako izgleda u stvarnosti čovek koji tako funkcioniše. Verovatno je internet jedino mesto gde takvi kao on i smeju ikoga da uvrede(nema šanse da dobiju po nosu), pa onda to obilato koriste kako bi ubeđivali sebe da su ipak dojajni.

Ovo bi bilo sve od mene na ovoj temi. :-)

Иако сам себи реко да са људима које сматрам мањим од нуле нећу дискутовати (чак ни на интернету) направићу изузетак и ово ћу ти рећи:
Где хоћеш и кад хоћеш и које год оружје хоћеш, а ја ћу бити голорук.

ЕДИТ: Не пада ми на памет да путујем у пичку материну за ту намену, тако да бирај нешто близу мене.

Где хоћеш и кад хоћеш и које год оружје хоћеш, а ја ћу бити голорук.

haahaa e to bi bio smehotres! kontam da će kurdovo oružje da bude pola njegovog malog prsta, to mu je dovoljno!

što me podseti one frke kad su dankan i mali prst trebali da se pošibaju, pa na kraju ništa od toga nije bilo... :(

pretpostavljam da je opet u pitanju trosarina
Ne ozb. dotere u kom si fazonu?

el ima trošarina u luksemburgu?

što me podseti one frke kad su dankan i mali prst trebali da se pošibaju, pa na kraju ništa od toga nije bilo... :(

Безвезе... :/ Ономад сам типовао на Прста, јер сам чуо да је човек два са два, а Данкан нам нешто не беше у кондицији.

Овог пута типујем на Дотера, јер је јебени нинџа.

Овог пута типујем на Дотера, јер је јебени нинџа.

hmmm po principu david i golijat? ima nešto u tome...

Где хоћеш и кад хоћеш и које год оружје хоћеш, а ја ћу бити голорук.

FO SHIZZLE?

http://media.jinni.com/movie/dont-be-a-menace/dont-be-a-menace-1.jpeg

i ja se kladila na dotrera, al vidim prevelika kvota bila pa čojek ode u ban :/

U poslednje vreme postao trend izgleda da se preti modovima da će biti bijeni...Autori postaju nemirni.

po mom mišljenju, jedan čovjek je samo izazvao drugog čovjeka koji ga je okarakterisao kao onog koji se boji da dobije po nosu, pa da pokaže da to nije tačno.

a moda nije nova, nipošto, već smo iglavnom i oguglali.

Ко се бије тај се воли ња ња ња ња ња ња, овај пут љубав у боји дуге, вукајлија промовише европејске вредности!

Dajte smanjite ban na 7 dana, ljudi smo, nismo hriscani!

Vidi stvarno, nisam obratio pažnju na to bojanje...Zaspo sam.
Onda je ban malo sumnjive prirode, s obzirom da ga je već navodio da izjavi to što je izjavio.
S druge strane, možda postoji šira priča od ovog jednog posta koji ja gledam, pa nemam nameru nikog da kritikujem večeras.

Inače, da ne oftopikujem, ateisti su pametniji od vernika, jer nisu vernici. Čak i oni progresivni ateisti iz fazona koji su na uši prekrivene dredovima čuli da je mnogo kul predveče na fontanici voditi visprene verske debate su bolji od vernika.
Pod vernicima ovde podrazumevam samo one koji tvrde da veruju u ljude i događaje za koje je potpuno sigurno da se nisu tada i tako odigrali, dok one "verujem u nešto" prelazne forme ne komentarišem. Neki od njih su okej sasvim.

Растафаријанци нису атеисти, они су јеврејска секта. Ми смарт, ми маст би Гад.