Prijava

Kurac ne valja, pivo je odlično.

E onda ne znaš šta je pravo pivo.

vala, ja ću ga piti i iz zelene flaše od milion maraka.

sinoć na tv-u bila emisija o dizajnu. mnogo mi se svidjela, naročito priča o trenutku kada su ljudi shvatili da žele da budu različiti od ostalih. a dizajn na mene ima veliki uticaj, jedno vrijeme sam pio neka šit piva samo zato što mi se sviđala flaša.

But you did bother trying to find "funny" animation with the sole purpose of annoying me

Imam linkove.

Je l' pio neko Kastel?Kakav je?

isto ko i hrvatsko gross, oboje šiba nektar lololololo

Je l' pio neko Kastel?Kakav je?

Добро.

Sta tebe boli kurac sto on otvara teme?! Njegove teme makar imaju nekog smisla (ili vecina ima) i moze iz njih nesto da se nauci novo. Uostalom, ako ti se ne svidja tema, nemoj postovati na njoj. Ionako tvoji postovi nece nikom nedostajati lolo.

a šta tebe bole kurac što mene bole kurac! uostalom, mene ne bole kurac, mene bole pičke! lolololo a pored toga, totalno si promašio pojentu. nije pojenta u otvaranju teme, već je pojenta u stavu otvarača, ima čovek taj trip da recimo uzme, otvori temu sa pitanjem "zašto je sneg narandžaste boje" i mi ga ubeđujemo da nije narandžast, nego jebeno beo, a on i dalje tvrdi "ma ljudi nije sneg beo, neg narandžast!" kužiš, stari?

ma ne, najbolje je da jovičić uzme, otvori temu, i odma je zaključa, tako ćemo moći da pročitamo njegovo mišljenje bez da izražavamo svoje, jer ko nas pobogu pita! zapravo, kad malo bolje razmmislim, to bi trebalo uraditi za svaku temu na forumu....

Lemaja nisi seksi pička sa tim pominjanjem pičke i poJente, ne stoji ti.

I ko kaže da snijeg nije narandžast?!

http://nyc3img.soundclick.com/28/images/o/band/orangesnow.jpg

Ja žene, ccccc....

šta to govori o našem društvu u kome se ogromna ulaganja, a i ogrnomni profiti ostvaruju oko jebene ambalaže. I to samo oko sitnih nijansi u njenom dizajnu.

Aha! E znači to su te muke koje te muče!
Hoćeš da diskutujemo kako je "teeeško u društvu" i "loše se živi", "jaoo ti političati" i ostalo?
E pa otvori blog pa piši to nekome ko je dovoljno glup pa da ne vidi da je to nešto sasvim normalno.
Ili napiši blog ili osnuj neku muzičku grupicu sa svojim istomišljenicima tipa Beogradski Sindikat ili Dubioza Kolektiv pa lepo možeš 7-8 albuma k`o iz pičke da objaviš sa po 20 pesama sa jednom te istom petsto puta valjanom politikom kako je teško stanje u društvu i kako nas političari podkradaju.
Nazovi je "Jovičić i kapetani" pa možete slobodno da pevušite o stvarima koje postoje vekovima i da pozivate na neku fotelja revoluciju. Napred braćo ja za vama, nazad braćo ja pred vama.

Hoćeš da diskutujemo kako je "teeeško u društvu" i "loše se živi", "jaoo ti političati" i ostalo?

Promašio si temu, nije poenta ni u političarima ni u tome kako je teško u društvu i kako se loše živi, iako su i to valjane teme za raspravu, poenta je u ljudskoj površnosti i u tome koliko su nam bitne neke nebitne stvari poput ambalaže.

A ovo što si rekao za repere i fotelja revolucije ne drži vodu, ti time ustvari atakuješ na sve javne govornike, na sve intelektualce, pisce, kritičare ovoga i onoga. Od kritika se kreće, to je samo početni korak - kada niko ne bi pričao o stvarima koje su tebi normalne i koje postoje vjekovima, ne bi bilo nikakvog napretka u društvu, još bi bili u robovlasničkom dobu ili u feudalnom i oni su isto postojali vijekovima. Htio si da popljuješ mene, koji sam nebitan, a popljuvao si sve intelektualce, pisce, ljude slobodnog duha. Nekad pero oštrije siječe nego mač. A ti očigledno misliš da ništa iz fotelje ne može da se napravi, to je preapstraktno za tebe.

Umjesto da spermujete ovdje, otvorite temu Jovičić i drugari pa tamo raspravljajte .

Dobro neuspeli trole, ne pokušavaj da menjaš smer diskusije pošto ionako nema pravac. Takve fotelje revolucije nikada ništa nisu donele.
Možda su odnele ali donele nisu ništa pogotovu kada mi možemo sada da 1000 sati bez prestanka kukamo kako nam je loše sa sve guzicama u foteljlama.
Nećemo ništa postići jer to nije naš domet. Onaj čiji je, taj se izborio za to i ne palamudi po internetu i baca se nekim glupim, izlizanim, krajnje retardiranim i dosadnim pridevima

Koji će nam onda ovaj sajt ako niko nema pravo da kritikuje nikakav društveni problem? I ja nisam ni na kakve revolucije pozivao samo sam se čudio što toliko košta dizajn.

Pa i pitam se stvarno koji će nam ako pročitamo svaku tvoju temu i vidimo da ih ti otvaraš samo da bi palamudio a racionalna rešenja ne prihvataš.
Čudio si se i čudio koliko vidim.
Toliko si se čudio da ti ni njih najmanje 5oro sa svojim odgovorima nisu pomogli u tvom čuđenju

nash, nije baš da ni ti ne palamudiš. :)
i nemoj da se pojavljuješ više na temi ako te smara jovičićevo ili bilo čije čuđenje. je l' okej? jeste, onda kul. :)

vidimo se na nekoj drugoj temi.

ja jutros dobio jednu barselonu, dobar je dizajn

Мене ово изненадило, мислим да први пут видим неки свакодневни производ са нашим националним симболима. У Хрватској сам пио јогурт који има мини шаховницу на поклопцу, а након кутије за сијалицу која је била покривена "коцкицама" престао сам да се изненађујем.

Толико слушам о том НЕКТАРУ да морам да га пробам. Зна ли неко, да ли има у Београду да се купи?

Допуна: До јаја ми је некако ова лименка са слике.

Допуна 2: Је л' постоји ћирилична верзија? :Д