Tyрнир чланова вукајлије у Слагалици на фејзбуку.

  1. Na kraju ćemo izgleda morati. Ja sam spucao sve tokene za danas na mom profilu, ako ne proradi ovo naredne ću s normalnog igrati, jebem li ga. DRŽAVA DURADI NEŠTO!

  2. И мени су сјебали профил. Нешто типа, тај мејл нема налог, курац, палац, много једу говна! Ако прво коло завршите данас, сутра, за друго нек ме противник контактира на пвт па ћу им послати линк оригиналног профила.

    А ако не будем ту, јебига...

  3. Ja u slagalici blajvam karu! Pobedi me srednjoškolka, ja još u minusu

  4. JA BIH DA IGRAM JOŠ MALO, JER JE ŽIVOT SAMO JEDAN!
    dejancukišem!

  5. Vidro, ja čekam revanš

  6. De bolan, sad sam popila 3 piva, refleksi su mi na maksimumu, ne želiš to, vjeruj mi. :D

  7. људи јел вама раде профили за слагалицу?

  8. Rade, normalno
    @Didro: onda racunaj kao da sam te dobijo 100:-3, jer ja hocu lolololo

  9. како бре кој курац! А како мени неће да ради серем се Цукебергу у уста распала!
    јел сте одрадили чекпојинт јебено?

  10. Meni ne radi, iako sam verifikovala nalog, sve normalno, ali ne radi. Znam da ne radi ni Gorkom isto, malopre smo pričali.

  11. Otvorite novi nalog, odigrajte s kim imate, pa dodajte ljude samo kada igrate.

  12. Men' vala radi. To, otvorite nove naloge i et'.

  13. мени ради све сем порука. кад уђем у њих постане све светлије а ту де треба да буду поруке блеји празно бело

  14. мени све нормално ради, али ово су ми све профили од прије годину, двије, које сам направио за тексасХолдем. Имам их више од десет лолол

  15. :руке у ваздух: ДАЈ СВЕ ЧИПОВЕ ВИДРО ЗНАМ ДИМАШ!
    озбиљно, ае дај чипова :Д

  16. neam bo, jedva tristo hiljada

  17. Mala Vidra
    U, ajmo pokera. :D

    То би било лепо да и покер не знаш напамет.

  18. људи јел вама раде профили за слагалицу?

    Ne bre! Kakva je bre ovo judeomasonskovatikanskozapadnjačkoproevropska zavera, jeri bre?!

  19. I meni prs'o profil. Trazi neke verifikacije, neki likovi sa bazukama, kurci neki... ALO!?!? DECXKO!?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.