Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ima negde se kupi zvezdin golmanski dres?

    Џони, чујеш ти ово? хДД
    Па имају они ваљда оне своје продавнице... Нема тамо?

  2. Па имају они ваљда оне своје продавнице... Нема тамо?

    Nema brate, rasprodaju se čim ih unesu u radnju, ja tražio da kupim Džoniju...

  3. Џонка, крис је сад на Пиро профилу. а и не видех да је тургењев добио икоји плус, а био је два пута. Немо молим те тако лололо

  4. Turg ima dva plusa, a saću i Piro da ubacim

  5. vidi jel onaj profil "piro" što sam stavio u prvi post...

  6. Стави је као Кристину, јер је Пиро скроз други лик који не долази на сајт. Евентуално дође једном у шест месеци. Да не буде забуне ако се човек врати на свој налог.

  7. http://vukajlija.com/recnik/autori/6384/definicije?order=time Ово је Кристина. Или је тамо именуј као Кристину, а линк до Пировог налога, како год. :) Али боље да линкујеш њен прави налог. :Д

  8. Čuo sam se sada i sa Dekijiem...neće moći da dođe....bio je danas na Adi jer nije pročitao da se nalazimo u 6, a popodne ne može....ja čekam još uvek dal ću moći da izbegnem neke obaveze tipa porodične .)

    Kakos sam istransferisao….

    АГИЛНИ ЈЕ ДОБИЈО КОНКУРЕНЦИЈУ НИЈЕ ВИШЕ ГЛАВНИ БАЈА ЈЕР ИМА ЛОПТУ!!!

    АГИ ЈУР ГОИНГ ДАУУУУННН!

    Neverovatno ali istinito!

    Од посматрача биле су две прелепе цуре у мајчицама с деколтеом Трачица и Кристин. Срцуленца за обе ♥♥♥

    Kak sam izneverovao situaciju dođu ribe a ja se ispalim! ;(

    Дај Декију плус пошто је човек дошао, додуше у једанаест јер није видео да смо одложили, али и то се бодује.

    DAAAAJ PLUUUS!! xD
    I još da dodam: Topli pozdravi iz suncem okupanog Gamzigrada, dobro sam putovao, ništa ne brinite… ;) Na fudbal teško da ću više dolaziti zbog posla ali biću tu na temi, kao počasni član.

  9. Na fudbal teško da ću više dolaziti zbog posla ali biću tu na temi, kao počasni član.

    DAJ NE SERI!

  10. Брате, игра се увече, ваљда ћеш моћи јеботе, недеља од шест увече. :/

  11. Деки недељом од 6 па на горе ПЛОДИ по кућама! ОПААААААААААААА

    ДЕКИ НАПРАВИ ПАУЗУ ДОЂИ НА ФУЗБАЛЕНННН!

  12. JA SAM ZA TO DA MU NALUPAMO MINUSE JER JE IZDAO VOS. ALO BREEE NE MOŽE TO TAKO LOLOLO

  13. Ljudi, sve je kulj. Danas sam otišao na teren i to funkcioniše tako što sam 2 nedelje u pičkovcu onda vikend u Bg-u... E sad kapirate da je imam porodicu i da ne mogu da blejim na Adi a da ne budem sa ćerčicom... Ako uhvatim vremena neki put možda i svratim ali ništa ne obećavam ali kapiram da ćemo VAS ODVALITI!!!

  14. Ljudi, sve je kulj. Danas sam otišao na teren i to funkcioniše tako što sam 2 nedelje u pičkovcu onda vikend u Bg-u... E sad kapirate da je imam porodicu i da ne mogu da blejim na Adi a da ne budem sa ćerčicom... Ako uhvatim vremena neki put možda i svratim ali ništa ne obećavam ali kapiram da ćemo VAS ODVALITI!!!

    Jašta bre, ali ako se ukaže prilika da opikaš nemo' si pizda i dođi.

  15. Jašta bre, ali ako se ukaže prilika da opikaš nemo' si pizda i dođi.

    Jabome. Pratiću dešavanje....
    PLODIM! :D

  16. ahahahahah džonika, linkuj bre kristinu mojne pira, to što vozAm njegov profil ne znači da mu uzimam identitet :DD

  17. E sad kapirate da je imam porodicu i da ne mogu da blejim na Adi a da ne budem sa ćerčicom

    Spoji ugodno i korisno - pokupiš familiju i dođeš na Adu da se prošetate i gledate bumbare kako pikaju loptu :)

  18. Pogledao sam video, provalio kako ko igra, odradio skauting. Brzo ću doći da spoznate fudbalsko umijeće.

  19. Spoji ugodno i korisno - pokupiš familiju i dođeš na Adu da se prošetate i gledate bumbare kako pikaju loptu :)

    Jašta, samo se iscimaš da dođeš i dobiješ deset klovnova za dž, deca ih vole a skupi su inače.

    Planirao sam i ja da dođem, al mi naleteo neki poslić u subotu i kako je nestajalo struje oteglo se i na dobar deo nedelje, video posle da je pomereno za 6 sati al tu sam već debelo ispizdeo i nisam više bio za druženje. Eto me za predstojeći vikend akobogda.

  20. e, bez zajebancije, dovedi i ćerkicu, ja volim decu :3

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.