Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Немојте само ово роштиљање ололололо

    http://vukajlija.com/zabava/posteri/36189

  2. Pa eto, recimo u 5 da se nađemo, dok se svi skupimo, eto ga pola 6, dvojica-trojica odu autom da to pokupuju a mi zauzmemo teren i sačekamo ih, možda bacimo i kakav fudbal usput, ovi kad se vrate, počinjemo da roštiljamo i uz to igramo. A Reme, jebemusve, dođi.

    Na Adi ne možeš da raspaljuješ roštilj gde ti je zgodno, nego gde je predviđeno, a ta mesta se zauzimaju najkasnije do 11, tako da bolje smišljajte nešto drugo. Ustvari, u 11 zna da bude kasno...

  3. E jebem li ga onda.

  4. Па ако ти ликови роштиљају доста раније него кад се ови налазе, можда ће већ неко ослободити до пола шес'-шес'....

  5. najbolje da ninka dođe u 9 pa da sedi pored roštilja i pije pelindžu do 5 :)

  6. Ma nema teorije, ko se zabije da roštilja, ostaje dok se ne smrkne.

  7. Na Adi ne možeš da raspaljuješ roštilj gde ti je zgodno, nego gde je predviđeno

    http://us6.memecdn.com/you-dont-say-nicholas-cage_o_275038.jpg

  8. najbolje da ninka dođe u 9 pa da sedi pored roštilja i pije pelindžu do 5 :)

    Ako će mi ko pravit' društvo, što da ne. :D

  9. BeboPe, rekla sam to Ninki koji očigledno nije upućen. Šta se odmah bečiš?

  10. najbolje da ninka dođe u 9 pa da sedi pored roštilja i pije pelindžu do 5 :)

    Možda Ninka ubodeš dobro vreme kad su seksi odbojkašice, kao ja juče :)

  11. Ма биће слободних у 6, ја сам био пре 4 недеље роштиљо, до 6 остали само ми и још неколко роштиљџија, и то тај дан била 3. чукаричка феријална роштиљада, сад једино ако сви долазе касније због већих врућина. или да се на крају крајева и ми окупимо у 11 па по врућини блејимо у ладу мало ово оно.

  12. Onda najbolje da kampujemo na Adi :)

  13. Sve mi se čini da će ovo biti ili roštilj u 11 ili fudbal u 6.

  14. forget-me-not

    Onda najbolje da kampujemo na Adi :)

    Да се дбалфу пика од 6 до 8 па да се онда заседне ко човјек до јутарњих часова да се пегла блеја. Ал оно, понедељак је радни дан -.-

  15. А да ми купимо готов роштиљ? лоло

    ОДВАЛИЋЕМО ВАС КАО ПЛАВУША РЕТРОВИЗОР!

  16. А да ми купимо готов роштиљ? лоло

    esi li ti luuud dedžgo lolol

  17. Боље то него да останемо гладни, а како је кренуло тако ће се десити. бухахаха
    Иначе, то се данас џабе ради. :Р
    Мада нисам озбиљан кад ово предлажем :Р

  18. fora je napraviti roštilj, mogu ja od kuće da ponesem ionako sam iz leskovac al nie to to.

  19. ПА ЗНАМ!!!11124

    Мада нисам озбиљан кад ово предлажем :Р

    :РРР

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.