Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Pa podrazumijeva se da me tvoje prisustvo raduje, valjda ne moram svaki put dodatno da to iskazujem. :P :)

  2. Aj' ne zajebavaj nego banjavaj.

  3. не капирам што девојке које стварно нису битне за цео овај догађај имају потребу да кажу како неће да дођу. и онда још уместо неког конкретног разлога оне кажу, у пмсу сам ил тако неки курац. Неш да котрљаш лопте начи не интересује нас ош дођеш ил неш ЛО ЛО ЛО начи да нагласим СПРДАМ СЕ!

  4. pusa fejzić LO LO

  5. Nešto nas malo ima majku mu, al kol'ko bude da bude....ja bih samo roštilj odložio...nešto mi smor što nismo u fulu...

  6. Taman štiljro za sledeću nedelju?! Tada ću i ja moći.

  7. ја долазим 90 посто, а за роштиљ можда да узмемо и направимо темчугу посебну ко ови за окуп у нови сад, одредимо унапред време, и све конкретно тад тад толико и толико пара, ту се налазимо и мало озбиљније то да се организује.

  8. не капирам што девојке које стварно нису битне за цео овај догађај имају потребу да кажу како неће да дођу. и онда још уместо неког конкретног разлога оне кажу, у пмсу сам ил тако неки курац

    Zašto ste u pmsu devojke decxko!? lololol
    Jebite se! Hoću i ja da se igraaaam!!1

  9. Davide ovo ti je jako pametno. Pristupi otvaranju teme i zvekni linak ovde.

  10. Zašto ste u pmsu devojke decxko!? lololol
    Jebite se! Hoću i ja da se igraaaam!!1

    Evo ga terendžija se javlja....alooooo kako je na terenu? Gde si sad?

  11. ај онда ђони пошто није журба за ову недељу отворићу касније ноћас па ћу ставим линк ође.

  12. Može, može kad ti god sevne ti otvaraj....stavi neke slike roštilja u prvi post...to privuče odma ljude :)))

    Možeš temu da nazoveš fast-food Vukajlija lololo
    Mada bolje možda okupljanje-roštilj....ma kako 'oćeš .)

  13. ахахах важи :))

  14. deki, je l' dolaziš sa detetom? :3

  15. Deki ne dolazi opaaa

  16. Кристина, роди себи дете па се играј, не мучи туђу ђецу бокте :)

  17. ne mogu, buksnetino, velika je investicija :D
    Why buy a cow when you can get milk for free? taj neki zonfić :D

  18. Kris, nikako da te pitam..Kako su čučnule zavesice?

  19. natnat, baš su se lepo uklopile ^.^ a i preko dana, zbog sunca, tako reflektuju svetlost, pa mi soba bude ružičasta, skroz kjut :))

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.