Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Казна за офтопик је долазак на текму.... Само да напоменем. лоло

  2. Трансфер столећа?
    http://i1201.photobucket.com/albums/bb343/drdusan/gustitransfer.jpg

    ЕДИТ ок, очајан принтскрин лололо

  3. GUSTI OŠO U VEST HEM! GUSTI ČEKIĆARU!

  4. Kladite se na Vest hem, uzima titulu.

  5. Evo ga terendžija se javlja....alooooo kako je na terenu? Gde si sad?

    Ma, smestili se u Gamzigradskoj Banji, sve do jaja, međutim... Rusi k'o Rusi nešto izmisle, kao ne valja trasa pa dok to ne srede krećemo sa drugog kraja... Iz Sombora! Tako da sam sad u Brucovom kraju, gazim im repu i suncokret i crnji sam od najcrnjeg Romulanca... Vidim da ne možete da se nešto skupite... Kapiram da bi trebali da obogatite program happy haur-om: jedna tekma se igra u toplesu! lololololo

  6. Moram da demantujem ove navode pojedinih dnevnih listova. Produžio sam ugovor sa Fk Lastom dok god nemam previše sala da mogu da se pomeram. Presudna je ljubav prema klubu bila i privrženost mnogobrojnim navijačima. Gomila ribe i krompira ne mogu zameniti pivo i janjetinu!

  7. To Gusti bio na pozajmici jedan vikend, vraća se umoran i nagruvanih jaja od strane Milvolovih navijača. Ne predstavlja opasnost bar dva kola.

  8. Ја доладзим :)

  9. само немо да подригујеш ко стока, молим те -.- лоло

  10. После роштиља? Никако........

  11. Pa nece biti rostilja ovaj vikend, onaj tamo tek.

  12. ОНДА НЕ ДОЛАЗИМ, КО ВАС ЈЕБЕ

  13. Evo sada mi i SiM reče da će da bane, tako da će nas biti.

    Znači da ne smaram PVT-ovima.

    6 sati, Stonhendž, Ada, VOS FUdbal :)

  14. ваџи ђонкара дивимо се тамо у 6! ОПАаааа

  15. БеБоп нам служи као рација, када нема слободног терена он својим разорним подригом растера све живо и мртво.

    ЕДИТ И купићемо једну кобају роштиљску да га намамимо ако неће дигра!!!1112

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.