Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Фрагилни :)

    LOLOLOLO Saću bacim defku o tome...

  2. Naravno iz zezanja lolo

  3. Johnny Kurajber

    Naravno iz zezanja lolo

    Oф корс ипак нам је Драгилни...

  4. Немој снимак, немој снимак!! лололо
    Или бар немој мене да мећеш у снимак. олллоло

  5. Hajde da se javim, dok sam još Dragilni, pre nego što postanem Fragilni-Vagilni... Naime, snimka neće biti pre subote. Ae sad, slobodno me hejtujte, neću prijaviti (đoku neću, lololo). Nisam u Beogradu, pa ćete malo pričekati. Ali obećavam da ćete ovaj put dobiti nešto posebno. Tj. samo oni koji su bili tu prošle nedelje. Ostale ko šiša ;)

  6. Ето, Џони је у праву, прави си политичар, већ кренуо са обећањима. хД

  7. Ali obećavam da ćete ovaj put dobiti nešto posebno.

    Pazte sad kad Agilni krene čarolijom novih tehnologija da uvećava bicepse i smanjuje škembad :)

  8. Ето, Џони је у праву, прави си политичар, већ кренуо са обећањима. хД

    Rekoh ti ja Enemi, budući Premijer i to sa pola gasa....a mene baš briga, znam ga od detinjstva pa će da me ubaci na neku funkciju...bitnu funkciju lolololo

  9. Питао ме колега би ли ми играли са њима ако успеју да скупе екипу...
    Значи практично, имали би трећу екипу за ротацију, могли би да правимо мини турнир ко ономад.
    Да их зовем?

  10. а реално који ће нам курац.

  11. Rekoh ti ja Enemi, budući Premijer i to sa pola gasa....a mene baš briga, znam ga od detinjstva pa će da me ubaci na neku funkciju...bitnu funkciju lolololo

    Hoću i ja na neku funkciju, neku nebitnu, recimo pokrajinski sekretar za zaštitu životne sredine...

  12. Да их зовем?

    Minimum 500 poena na definicijama.

  13. Је л' се игра у недељу?

  14. Jes, dođi obavezno.

  15. Minimum 500 poena na definicijama.

    +1

    A oće li biti i roštilja u nedelju, ili samo fudbal?

  16. Malo smo seljaci... :)
    Što se mene tiče, dovedi ekipu. Ali mesto 500 za def, neka bude 500 za roštiljka.

  17. Ljudi igra se u nedelju naravno.

    Nedelja, Ada, Stonhendž, u 6 popodne.

    Ko sve dolazi?

    Što se tiče roštilja, održaće se sledeće nedelje. Objaviću u koliko sati se nalazimo i šta treba tokom sledeće nedelje. Ako se budemo dogovarali, nikada nećemo klopati. Ovako ću ja da zveknem kad i šta i gotovo. Jel ok?

  18. Tako je najbolje. Jeb'o demokratiju, uvijek smo se mi pod diktaturom i čvrstom rukom najbolje snalazili. :)

  19. Tako je najbolje, jer ja za ovaj vikend nisam tu. Ako dođem do nedelje popodne kući, dolazim na Adu. :)

  20. Tako je najbolje. Jeb'o demokratiju, uvijek smo se mi pod diktaturom i čvrstom rukom najbolje snalazili. :)

    Nema druge, mnogo ima predloga, pa se nakako razvodni sve, moraš unazad da vidiš šta se dešava na onoj temi, pa onda ne može ovaj, ne može onaj...jbg....odredimo datum i roštiljamo....neće biti jedini roštilj...pravićemo ih više :)

    Tako je najbolje, jer ja za ovaj vikend nisam tu. Ako dođem do nedelje popodne kući, dolazim na Adu. :)

    Da, ove nedelje samo fudbal, a tokom sledeće pada organizacija roštilja.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.