Vukajlija Ol Star fudbal

  1. ау да маћори, ал то је у те две контре укључено кад су пали голови :)

  2. Био сам сад у својој основној школи, уговарам нам велики дерби са трећим-четри!!1

  3. ШТО ДАВИД НИЈЕ ДОШО?

  4. David nije došo jer se ošišo lololo

  5. Niko ne lobuje k'o Reme!!! Ščuli?

  6. Реме лобиста!

  7. Niko ne lobuje kao Gusti! Ščuo, Reme? Nego, Remenski imam da te priupitam nešto na sledećem fudbalu. Pazi se.

    Moram da priznam protivničkoj ekipi da ih je pošteno ukenjalo juče i da je razlog njihove pobede bio premor igrača Laste koji su bili angažovani u nastupu Drim tima Vukajlije protiv Harisa i ekipe na centralnom terenu beogradskog mora. Bili smo indisponirani, sjebani i debeli. Bar neki od nas. Ja. Nema čestitki za pobedu jer, prvi mačići se u vodu bacaju. Sledeći put IŽIVLJAVANJE!

  8. Крећем у теретану, само ћу ноге да радим, следећи пут кад ови аутсајдери крену да нас пуне ломим ноге.

    ЕДИТ Кад кажем аутсајдери, мсм на ове ван вуке што их налазимо широм аде.

  9. Ma ajde Gusti ne brini, promašivali smo sve i svašta. Sledeće nedelje ima da ih iskrivimo jedno dve, tri partije. I Gonzo se vraća na gol!!! MUSTAFAAAA!!!!2121!!!

  10. Dolazim i ja. I stavljam metalne oplatke na patike, da šutiram meniskuse.

  11. Šanzame dolazi, izgubismo jednu +++

  12. Dobro, izgubiti jednu od dvadeset-nije mnogo.
    Taman da se protivnik ne obeshrabri, pa ode u drugu ligu na terenče u neki dečiji vrtić.

  13. Enemi je naš igrač, ako se ja sećam. Nemoj da donosim palicu!!!!

  14. Izgleda da dok ja ne dođem ponovo na fudbal od ovih mojih lastavičara ništa nema. C, c, c kakvo razočarenje, pa zar Mustafa treba da vas spašava lololo

  15. Golman je pola ekipe...

  16. Gonzales je je noseći zid naše ekipe lolo

  17. Nego Agilares zabušava sa snimkom....AGILNI GDE JE TON FIIIIIIILM!!2121!!!

  18. Johnny Kurajber

    Nego Agilares zabušava sa snimkom....AGILNI GDE JE TON FIIIIIIILM!!2121!!!

    "Al' montira!" , Nacionalna klasa

    Agi nemoj da si Ejzenštajn, meći snimak!

  19. Razvijaj taj film Agilni!!!

  20. Аги, брже мало, иначе ће Џони да те довати па ћеш да биднеш Фрагилни :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.