Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ovako ću ja da zveknem kad i šta i gotovo. Jel ok?

    I meni se ta opcija sviđa, oduvek sam želeo diktatora legalno da nazivam "onim kurajberom".

    Zna li se ko nosi gvožđuriju za roštilj? Unapred se ograđujem da je nemam a i da imam ne bi mi leglo da je dopremam prevozom po ovoj nepogodi.

  2. oduvek sam želeo diktatora legalno da nazivam "onim kurajberom".

    Hahahahahahaha

  3. "onim kurajberom".

    Vrhovni vođa Onaj Kurajber, Prvi od svoga imena, kralj roštilja i zaštitnik fudbala lolololo

  4. Zna li se ko nosi gvožđuriju za roštilj? Unapred se ograđujem da je nemam a i da imam ne bi mi leglo da je dopremam prevozom po ovoj nepogodi.

    E vidiš to ćemo morati da promuntamo, ali već imam datum za roštilj samo neću da ga objavim da se ne bi mešalo sa fudbalom sada u nedelju.

    Ove nedelje samo fudbal.
    Ponavljam:

    Nedelja, Ada, Stonhendž, u 6 popodne.

    RASTAMBURAČIĆEMO VAS!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Oćeš, oćeš. Ovu ako dobijete, to će biti na mišiće jedino. Tehnika nam je trenutno daleko ispred vaše lololo

  6. Najverovatnije dolazim u nedelju da pojačam ove moje lastavičare, tako da protivnicima mogu samo da poručim DRŠ'TE GAĆE LOLOLO

  7. DOLAZIM I JA! Naša odbrana je upravo dobila stamenog štopera u vidu mene. Prolazi lopta, ne i igrač.

  8. Lasta dolazi u punom sastavu! GAZI!!

  9. За кога ја играм?

  10. Бенисијо
    За кога ја играм?

    Ako si debeo i ne možeš da potrčiš, za nas. :)

  11. Ako si debeo i ne možeš da potrčiš, za nas. :)

    Samo takve primamo. Agilni je izuzetak :)

  12. Е, онда ништа. А који су ти други?

  13. Agilni je izuzetak :)

    Jebiga, treba nam jedan Makelele, da pokreće ekipu. :)

  14. Ti drugi si neki bezveze. Jad, tuga, čemer, beda i tako to. Šta da ti kažem, ili se podgoji pa igraj za pobedničku ekipu ili tuguj sa gubitničkom :)

    Enemi, dovedi te bezbednjake da ih transportujemo gde im je mesto!

  15. Ti drugi su vječiti gubitnici, za njih moraš loš da budeš, da bi te primili. :)

  16. Ajde nek svako ko ima ponese flašu za vodu. Pa ćemo tamo napuniti. Da ne idemo svaki čas do česme, mrzi me. I kad kažem flašu, ne mislim na onu gej što Enemi nosi :)

  17. Hahahahahaha najjača boca ikad! :D Ja nosim od litar ipo onu, k'o i vazda.

  18. Е, онда да вам кажем да је ваше време истекло. Ваши противници су управо имали лудачку срећу и добили играча...
    Бенисијо, човек који је променио све(т).

  19. Ninka mož i balon od 5 litara :D

  20. Jes', cisternu doves'. :D

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.