Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ja potvrdjujem dolazak. Nemoj da vas nema dovoljno, pa za džaba da oblačim svoj sveti dres! :)

  2. Agilni 'de je video broj 4?
    I ljudi jel dolazi neko još uopšte?

    Chavez i ja smo tu. Gonzo isto. Agilni se ne javlja na mob. A ostali?

  3. Meni je to sumnjivo, Dačić postao premijer, a Agilni nestao... nešto je trulo u državi naškoj....

  4. Dačić postao premijer, a Agilni nestao

    Možda je znao nešto što može štetiti Dačiću i cap.....i meni je sumnjivo...nego nadam se da sada kao premijer Daćić neće da mi zameri za sve ono što sam pisao o njemu ovde.....Ako me nema, znate šta je :)

  5. Odmah u posetu memorijalnom parku Ivana Stambolića na Fruškoj gori :)

  6. Čuo sam da je park divan u ovo doba godine :)

  7. Inače sada sam se čuo sa njim. Kaže da je na Lidu ali ja verujem da se krije negde.

  8. Dolazim! Pustio me debeli.

    Dolazi i Zoki Munja, naravno!

  9. Potvrđujem svoj dolazak, kao i uvijek.

  10. Dolazi i Pole, igrao je prošli put. Momak u žutom dresu, komandir odbrane i vlasnik jedne obrisane definicije.

  11. To!!!
    Biće fuzbala. Reme, Hugočavez....de ste....Davide istoričaru.....šta je sa vama?

    Zoki Munja izarčio prvim posterom lolo

  12. Ima i reakciju, ahaaha.

    Saću pogledam lololo

  13. Javi se Zoki! :klap klap:
    Javi se Munjo! :klap klap:
    Javi se Zoki! :klap klap:

  14. Dolazim! Gotovo sigurno! Sem ako nesto ne iskrsne! U formi sam! Bolji sam od vas! Necu da moje fudbalsko umece bude na snimku jerbo ce da me trazi Crvena Zvezda kao zadnjeg veznog ili desnog beka, a ja navijam za Partizan ali sam alav na pare pa cu morati da prihvatim ponudu! I ondak posle necu moci vise da jebem jer ce prestati da mi se dize tuki zbog frustracija (i onako vec ume da me zajebava kad ne treba...)!

  15. Bolji sam od vas!

    Evo ovako, pošto se pojačava broj VOSlijaša ne'amnadimak osniva novi tim kao rasni poznavalac i već viđen kapetan i jednom rečju vođa! FK Lasta i FK Gubitnik i ?

  16. Pazi Ninčilo, brate, moguće da će stvarno da budu znalci... Realno ko god dođe nOOvi bolji je od starosedeoca... Chavez, Benisijo, ne'amnadimak... izgleda će stvarno da bude FK Znalac

  17. Krsta mi. Strogo kondicione treninge, 2 puta nedeljno, 3 kruga oko Ade. Jebeš ekipu u kojoj ja najviše pretrčim. :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.