Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Video si mene prošli put, trčim k'o navijen odbrana-napad, bazične pripreme su urodile plodom :)

  2. Haha, dobra sugestija... Neka bude za sad FK Znalac, ali kao kapetan zadrzavam pravo da sutra na fudbalu saopstim izmenu imena :)

  3. Neka bude za sad FK Znalac, ali kao kapetan zadrzavam pravo da sutra na fudbalu saopstim izmenu imena :)

    teško se ovde menjaju imena timova :) Recimo FK Gubitnik nešto i ne zna za poraz u pslednje vreme :P a FK Lasta ima kaznu za parkiranje pa tripuju neku ofanzivu, jakako :)

  4. Nimalo se ne snalazimo u ofanzivnoj formaciji, što smo i pokazali prošli put. :) Strogo se povuć' kao i do sad, i izbijat' lopte na Gustog.

  5. Gonzo vam falio, Gusti pobegao iz karantina, Ninka pustio first blood, Johny imao tremu :) a Agi nije mogao sam... i da BEBOP POJEO LOPTU! hahahahaha kako ste mislili da dobijete? Još sa druge strane uigrani tandem Fejs-Marveljus-ja sa sve pomahnitalim Zokijem... ma idi begaj

  6. Možda vam večeras munem i video, zaslužili ste. Onako, kratak, samo ključni momenti.

  7. Долазим и ја. Од 10 изјутра сам на ади, па таман да се наизлежавам и психички припремим за спорт.

  8. samo ključni momenti.

    Štikla, ovaj štikle! lololo

  9. Neka bude za sad FK Znalac

    Ne može tek tako da se daje ime...mora da se zasluži...oni su na primer dobili ime FK Gubitnik jer smo im izotvarali rč na terenu više puta lololo

  10. Inače ja sam na profil ubacio za koji tim igram, a ako je neko vičan fotošopiranju ili tako nečemu onda treba da nam napravi grbove.

  11. Vidiš, nije ti ni to loše. Može Agilni, vidim da se on razumije okokompjutera. :) Ili neko drugi. :)

  12. Dobro si ono na profilu zvekn'o Ninka...čista istina .)

  13. Kažem kako jes' jebiga. :)

  14. E ljudi da vas pitam, da ne citam sad 128 strana..
    Koliko cesto se ovo organizuje, koliko ljudi se pojavi, da li je ovo ozbiljan fudbal ili cista srpdnja, da li ima klanova i tako toga.. Ja bih dosao, igra mi se fudbal strasno,al niti sam neki vrsan fudbaler, niti imam pajtose sa sajta koji su popularni pa ce amortizuju moju nepopularnost?

  15. Igra se redovno, uvek nas se skupi desetak, a nekad i više, poprilično je neozbiljno, ali ozbiljnije od sprdnje, klanova ima, nismo vrsni fudbaleri. Dakle, dođi :)

  16. i onda će Agilni da te snimi za dosije pa ćemo svi znati ko si :)

  17. Tako je. I dođi, tebe bi' volio upoznat', imaš po meni jedan od najjačih nickova na cijelom sajtu. Oplačem ga svaki put. :)

  18. ADJilni, aj mi javi kad se igra pa da se organizujem da vam se pridruzim, javi na skajpu ili porukom, posto ovaj forum ne pratim kao ni sve ostale forume, slucajno sad videh ovo :D

  19. Bruce
    i onda će Agilni da te snimi za dosije pa ćemo svi znati ko si :)

    Jok bre, neće, ima da ga iseče, a da ostavi svoje znalačke poteze, da izgleda da jedini on zna.

    Kadje Agilan!

  20. AGILNI DAJ VIDEA JEBEMUSVE, PROĐE NEDELJU DANA!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.