Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Vidim za danas se organizuje fuca i rostilj... steta,imam vec neki rostilj u tazbini isplaniran,al praticu temu pa cu banem sledeci put

  2. Nema roštilja danas, samo fudbal. Propade roštilj jebiga.

  3. Za mene ima hahahahha
    Kad je sledeca fuca? Sledeci vikend il se ceka da mars bude u znaku vagine?

  4. Svake nedelje se održava u terminu u 6 popodne. Samo bez mene idući vikend, idem u Tb. Opraštam se od fudbala na jedno mjesec - dva.

  5. Evo videaaa!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=oP95OIUASuY

    Ubačena je samo ona prva, neizvesna partija. Drugi duel nije snimljen ceo, pa ga nisam ubacio, a i opet bi onda video bio predugačak. Dovoljno je i ovo. Samo da pomenem, red je, u toj drugoj partiji ste nas dobrano isprašili.

  6. samo da javim da David i Remenski nece doci сутра, ја сам скоро сто посто око 6 тамо а Хуго је негде написао да бањава ал ћу га звати сутра па ћу видети сто посто. Бвлдга вероватно неће јер сиса оће да одгледа Мазурку кооја иде пре еура да види шта ново има да каже Шаренац о тактици шпанаца ллоло И тако. ето пренео сам све

  7. Još malo pa ima da štrajkujemo za video, k'o za neisplaćene plate. :) Dobar video, samo mi je žao što nije ubačena druga utakmica, u kojoj mi je dato daleko više prostora i prilike za igru, što sam valjano iskoristio, mada i u ovoj prvoj je zabilježeno par mojih šuteva. A onaj Zokijev faul ne izgleda nimalo naivno sa strane, zajebi ti to. :D Ovdje se vidi kako smo ih ubili, ali su nas sjebali iz kontri, iskoristili našu taktiku protiv nas. Danas revanš.

    EDIT: I promijeniti u uvodnom postu status Zokija Munje iz počasnog u punopravnog člana Vukajlije. Čovjek ojeb'o defkom i posterom.

  8. Video odličan i svaka čast prvenstveno snimatelju to jest Eli.
    Jasno se vidi koliko smo ih otrsili i sve šta su radili da bi pobedili, ali nema veze....ponovo će "Lasta" leteti....čak su i golog Džedaja doveli kao pomoć (izvrištao sam se tu) i moramo se konsolidovati za danas. JA NISAM UMORAN!!!!!
    RAZVALOPAMPRČIĆEMO VAS!!!!

  9. EDIT: I promijeniti u uvodnom postu status Zokija Munje iz počasnog u punopravnog člana Vukajlije. Čovjek ojeb'o defkom i posterom.

    Da, to mora odmah da se uradi jer Zoki KOBJAŠNJAVA po Vukajliji.

  10. Ovaj video je suva propaganda :)

  11. Ovaj video je suva propaganda :)

    Video je totalno neutralan. Snimala ga je Ela i montirao Agilni. Nema tu pristrasnosti lololo

  12. Ja i dalje ne vjerujem kako je mene i Agilnog izvoz'o lik u papučama.

  13. Moram da ga ubacim u prvi post. Ovo mu je već drugi fudbal....nadimak koji je dobio je papučar lololo

  14. Opraštam se od fudbala na jedno mjesec - dva.

    Au, ode nam ol-araund igrač.....šta sad....ništa, autobus ispred gola pa Gustom u bunar lololo

  15. Papučar hahahah! :D A jebem li ga, snaći ćete se već nekako bez mene, zato danas ima da ginem za ekipu. :D SRCE NA TEREN!

  16. SRCE NA TEREN
    JEBOTE SRCE NA TEREN
    SRCE NA TEEEEREEEN
    JEBOTE SRCE NA TEEEEREEEN

  17. Kaže Agi, neizvesna prva tekma... PA NORMALNO DA JE NEIZVESNA, KAD VAS KIDAMO I SA IGRAČEM MANJE! :) Hok aj sistem je dokazao da je penal bio čist kao suza! Hiljadu puta sam vratio snimak i penal je opravdan, postojao je kontakt rukom, lopta je išla igraču u idealnoj poziciji... A i niko se nije bunio... Doduše kasnije ste mi prebacivali, ali kapiram, poraz boli :P
    Još jedan odličano montiran video!
    Džedaj kobjedio! Kako je lik osetio pulpu, nevera! lololo Počeli su ozbiljno da nas prate golišavi džedaji, prošli put onaj sa rolerima, sad ovaj... Da se zapita čovek...

  18. Хахахах укењао сам се кад сам гледао! ЏОНИ СЕ НИЈЕ УМОРИО! ХААХАХАХАХАХАХ!

    ЛОЛЧИНА!

  19. Hiljadu puta sam vratio snimak i penal je opravdan, postojao je kontakt rukom, lopta je išla igraču u idealnoj poziciji.

    Kako ste svi potrčali da izvedete penal.
    STRAH OD LASTE JE EVIDENTAN!!"!"!"!!!

    Pogledaj i start nad Ninkom...čist penal....

    RASKANTASTVIĆEMO VAS DANAS!!!!
    Dolazi i Gonzo...javio se OLEEEEEEEEE

    ЏОНИ СЕ НИЈЕ УМОРИО! ХААХАХАХАХАХАХ!

    Džoni mog'o jeoš dve partije lagano lololo

  20. Начи нема роштиљања данас? Боље тако због финала, па на тенане у новом термину :) Гледамо се у новом термину лололо

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.