Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ja idem u subotu na svadbu u Suboticu

    Pa jes, de ćeš drugo subotom :)

  2. е наш како
    кој курац? оће ли бити овога ил неће?
    начи нико ништа не прича

  3. sad je zatišje pred buru... A ustrvari čekaju da kaže Jonz "sve ću ja da organizujem vi samo sedite ništa nemojte da se sekirate" a to ne ide tako....
    edit: evo recimo u ovom uputstvu imate stavke 4 i 5 to da se ispoštuje!

  4. Jebem li ga, nešto je teško bilo šta organizovati kada svi ćute. Još plus, ja čekam smrtnu presudu na poslu da li ću u nedelju popodne morati da šljakam....surovo....

  5. Ja ispadam za ovu nedelju sigurno, jebiga.. Moram u Apatin ići, nema mi šanse za beg.

    Nije da će mi biti dosadno, ali mater mu, hteo sam na jebeni roštilj. Da sviram BIbera i trolujem nepoznate ljude.
    I učim Ninku penale, haha.

  6. дум дуру думдум дуру думдум дуру думдумдумдумдум
    ООООООООООООО

    ПОЈМА НЕМАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    ПОЈМА НЕМАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    АЛЕ ПОЈМА НЕМАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  7. ne znam koji im je... Ade ade vosovci! Koliko para? Kada? Koliko mesa? Koliko piva? Salata??? Ko je roštiljžija rasan? Ko će da teši lastine igrače posle poraza? :)

  8. Враћам се на терен највероватније следеће недеље.
    Уживајте у недељу.

  9. MAESTR0

    - Јел знате да је Мишел Тело (онај Аи Се Еу Те Пего) имао операцију ?
    - Чега ?
    - Носа, носа !

    E sada ja sam smislio glupu obradu ovog vica...

    Je l' znate šta Mišel Telo gleda u nedelju na Adi?
    VOS-a, VOS-a!

  10. Dolazi nam Telo na VOS! xD

  11. I ja radim u nedelju, tako da stižem knap u 18h ovaj put. Ne mogu učestvovati u organizaciji, ali mogu da istajkunišem kampanju kad pristignem, ako me razumete.

  12. ali mogu da istajkunišem kampanju kad pristignem

    i ja, a vi posle nemojte da nas zaboravite kad se budu delile fotelje ;)

  13. VOS će na neko vreme, nažalost, ostati bez najubojitijeg napadača. Čim se rešim štake, dolazim da navijam :)

  14. Šta si radio crni soku?! Ukembali te u Milvolu, m?

  15. Sam se ukembah u milvolu :) Sreća, nije strašno :) Sad i imate neku šansu da pobedite :))

  16. NEPROFESIONALIZAM! :D Igraš mali fubal u slobodno vreme, ko da ti nije dosta što dušu ispustiš na VOS-u... c c c Pa šta si radio, se šališ za štake?

  17. Igraš mali fubal u slobodno vreme

    Za ovo ti Gusti sledi smanjenje ugovora za sledeću sezonu!

    Sreća, nije strašno :)

    +1000

  18. E pa Dože pošto ti je post bio poslednji na temi 5 sati sad moraš da dođeš na fudbal, da se iskupiš :P

  19. а иди бре густи, кој курац -.-

    врати нам се брзо, ништа без тебе није исто мачко :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.