Vukajlija Ol Star fudbal

  1. реално, не волим да се курчим, ал мој гол јуче је најлепши гол икада на ВОСу, рејално.

    И да Џоника, добили смо прву лоло ове Нинкине на пенале :)

    био добар фузбал, ја не остадох касније, моро да палим, ал следећу недељу ем ШТИЉРО ем, фуцика ЕМ НИКО ДО ЈУТРА КУЋИ НЕ ИДЕ, ЈЕЛ ЈЕБЕНО ЈАСНО?

    Зато предлог да роштиљ буде у СУБОТУ УВЕЧЕ

  2. ЕМ НИКО ДО ЈУТРА КУЋИ НЕ ИДЕ, ЈЕЛ ЈЕБЕНО ЈАСНО?

    Razumem i nije mi teško služim otadžbini!

  3. Chavez džaba pas igra kad Ninka dođe i sve izjebe :)) Ninčilo, bez nervoze :)

  4. Haha vaistinu. :)
    Nema veze, sledeći put karamo!

  5. Jes', a ne spominju se Ninkine asistencije, fantastična uloga u odbrani i izjednačujući pogodak u zadnjoj tekmi, koji nas je i doveo do penala. A to što sam promašivao iz igre, nije bilo do mene, nego do golmana, moja je svaka u rašlje išla. :)

  6. Chavez, ti si iz Kule decxko? Treba mi smeštaj u Kuli na nekih 5 dana od ponedeljka, neki privatni smeštaj, neka jeftinija varijanta za četvoro ljudi... Ako znaš nekog da ima tako nešto šibni mi PVT... Sad sam u Somboru na terenu, ali već nam je daleko da putujemo do Crvenke svaki dan, kapiram da bi iz Kule bilo lakše...

  7. Raspitaću se danas, pa ti javim ako nadjem štogod. Ne obećavam, ali ako bude, šaljem podatke.

  8. Čavo sredi mu nešto sa 4 zvezdice, bleji na terenu i plaćaju ga k'o šeika...pun je lolo

  9. i plaćaju ga k'o šeika...pun je lolo

    i plaćaju ga šeici xD
    Čavez, divi šrone za pola soma, pusti Jonza... :)

  10. i plaćaju ga šeici xD
    Čavez, divi šrone za pola soma, pusti Jonza... :)

    Ma som, nek ide život lolo

    Radi tamo na naftnim bušotinama dole na jugu Srbije.

  11. Jonz, mislim da je VOS postao kvltan. Vidite organizujte tRošilj kako dolikuje ovoj veličini od skupa! Vrv ću doći ovaj vikend.

    Radi tamo na naftnim bušotinama dole na jugu Srbije.

    Da, na gasovodu, na severu. :)

  12. deki, aj pliiiz povedi dete :3

  13. deki, aj pliiiz povedi dete :3

    - Duki sine, 'oćeš da te tata vodi na Adu?
    - Po ovoj vrućinčini!? Sti normalan? Aj budi koristan i pusti mi Nodija, da izblejim čuku, čuku i po...
    ili
    - Maćori, a šta ste ti i teta Kris radili posle fuce? Je l' zna mama?
    - Ne zna! I neće da sazna, inače nema faksa! Sčula?!
    i tako...

  14. оћел бити штиљро?

    Da, ja mislim da je sazrelo za štiljro...

    OVE NEDELJE ŠTILJRO NA ADI JESTE ČULI?

  15. Niko ništa....malo je teško probati da organizuješ neki štiljro kada se niko ne javi da će doći uopšte i kada niko ne baci nikakvu gotivnu ideju.

  16. Ja izgleda neću moći, jer ću imati obaveza za vikend, nažalost.. Male šanse jako. Ali ima još vremena, ko zna..

  17. Rano je još u nedelji, neće ljudi da se javljaju pa da im iskrsne nešto.

    Skoro sam siguran za dolazak, a za gotivnu ideju... eto nosim ja noževe i belegiju pa ako zafali mesa i nađe se neki onako mlađi medator u blizini naredićemo ga očas.

  18. Ja idem u subotu na svadbu u Suboticu, ali sam u nedelju tu, tako da može.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.