Vukajlija Ol Star fudbal

  1. doŽe, da dođeš kaCam ja tu, ščuo?? 'oću da te upoznam :D

  2. doŽe, da dođeš kaCam ja tu, ščuo?? 'oću da te upoznam :D

    +1
    Poneću olovku i papriče za autogram ;)

  3. A ne, ima da dođem inkognioto. Pa ne možemo da blokiramo Adu obožavateljima, i što je još važnije obožavateljkama! trololololo

    Potpisujem predugovor za FK Gubitnik, i dok sam dobro igrao fudbal (fazon: Ima lepo mišljenje o sebi) uvek sam voleo da igram za slabije, a nažalost sad mi je tu i mesto ;-))))))

  4. Potpisujem predugovor za FK Gubitnik

    Опааа, губитници се опасно појачавају за предстојећу сезону! Долази им намбер1!

  5. Lepo sam ja juče rekao da svi hoće da igraju isključivo za FK Gubitnik. Sve bre neki mazohisti.

  6. Agilni, šta da vam radimo? Derete sve redom, pa ste "popularni" k'o Barsa. Ima sigurno i onih koji vas vole ;-)))))

  7. Ма срамота, добри само у нашој лиги, чим изађу (изађемо) на адску сцену, разбију нас конобари са Алтине или Ресника...

  8. Ošurili nas oni matorci, al dobro imali su Barbu i onog matorog u dresu FK "Krajišnik". Đe ćemo lopatom na bager?!

  9. Nije baš tako, Enjemi. Juče smo odigrali dve partije protiv nekih Adskih virtuoza. Kombinovano Lasta i Gubitnik, dobismo prvu ekipu 2:1, drugi nas oprašiše 3:0, mada su svi bili uniformisani u FK Grafičar, uigrani... da smo svi prihvatili FK Lasta taktiku, parirali bismo do penala.

  10. То јесте... Мени се свидела позајмица Фк Ласти баш из тог разлога тактичке супериорности... Мада после се чини ми се нисам ни враћао у Фк Губитник, не знам какав ми је статус уговора сада, с обзиром да одсуствујем са терена.

  11. Eto, Dože, eto! Svi zapravo žele da zaigraju za Lastu, samo to potiskuju!

  12. Nemaju svi kvalitet za Lastu... Doduše sada se otvorilo mesto u špicu, Vilja alias Gusti je trenutno van stroja.

  13. Lasta je ekvivalent za ruglo od igre! FK Gubitnik forsira Joga bonita fazon, mi smo za vas budes liga, jebo vas Calcio! FK Gubitnik ti želi dobrodošlicu Dože, ako si virtouz na terenu kao sa perom onda si u pravom jatu. A ne kod ovih... OVIH!!12

  14. Mi igramo zbog zabave i igramo lepo i strastveno, vi igrate na pobedu, pokvareno i bunkeraški.

  15. pokvareno i bunkeraški.

    eto to, da ne tražim sad post u kom sam vas imenovao... VAS! :)
    EDIT: nije mi bilo teško... 67.str, 9.kom. "Johnijev, Agijev i Gustog tim se zove FK Lasta (autobus parkiran i te munje)! Od sad pa na dalje u buduće i za na vjek vjekova enter! xD"

  16. Imam veliku želju da dođem,da vam objasnim neke stvari. lolo

  17. Ja ne znam da li ovi gubitnici(namerno malim slovom) gledaju one snimke uopšte? Tamo se jasno vidi da im je znanje ravno nuli. Džaba im sva pojačanja i vlaške magije. Nemate pojma. Slobodno živite u zabludi da igrate lepršavo. Kao BSK Borča. Ili Balkan Bukovica. TRPAJPUNI gUBITNIKE!

  18. gledaju one snimke uopšte? Tamo se jasno vidi

    MONTIRANO! lololo :P Joga bonita tra-la la-la la

  19. Montirano, dao sam 4 gola i imao preko 5-6 asistencija, ništa nije snimljeno. MONTAŽA NAPOLJE!

  20. Čake asistent! Istina za Čaka! Pravda za kljip!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.