Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Inače, moje pohvale Benisiju (valjda sam ga dobro imenovao), veoma koristan igrač sa strašnim usponom kvaliteta.

    Čkode kida!

  2. Znači, Deki, na kraju si ipak bio tamo? :)

  3. uz naše dve pobede što mu dođe sada jedno 8-3 za Lastu

    Dragi dnevniče... lololo :P

  4. Znači, Deki, na kraju si ipak bio tamo? :)

    Nisam... To mi je utisak sa prošlog fudbala, Benisijo je stvarno dobar.
    Ali ima u telly welly haljinica za 3500, znaš kakva je mwa mwa aww xD

  5. Ipak je na kraju žena isterala svoje... :) Reci joj da može to i jeftinije da se nađe ;)

  6. ма какав бенисијо црни то је неки чаков другар си луд лоло

    солидан фудбал, греота што их нисмо добили а били смо бољи на почетку.

    који је онај жаргонаут кретенизам! али чини ми се да је тамо толико пусто да ми нема шта ни да спемујемо. погледајте нема ни један једини коментар ни ништа

  7. Druga upečatljiva stvar je Marvelovo provlačenje kroz žicu, ali to je neopisivo i morali ste da vidite tu radnu akciju....čovek je Hudini.

    Da, da, bila je to rasna kretnja ko kroz neprskano voce. Ako me razumes.

  8. koj će moj da nalazi jeftinije kad muž plaća :D
    a vi'š kak'a je sandalica, ne može da lupi krpom o sto i kaže "ženo, ja idem na fudbal, opr'o sam sudove" :P

  9. Nije bre Benisijo bio danas na fudbalu :)

    Ono što je meni ostavilo najjači utisak je što smo borbenost svi podigli na viši nivo, pa je tu bilo dosta grubih startova, ali ne i nesportskih. Ne mislim pritom na ove raskrvavljene (to je zato što smo još uvek pomalo smotani), nego baš na one fudbalske grubosti tipa, pokosio ga, ali je start na loptu.

    I zašto ne čitate Munjine defke, decxko?

  10. E, vidiš, Kris, nisam razmišljala u tom pravcu... :) Ja reko' da uštedi malo :)

  11. koj će moj da nalazi jeftinije kad muž plaća :D
    a vi'š kak'a je sandalica, ne može da lupi krpom o sto i kaže "ženo, ja idem na fudbal, opro' sam sudove" :P

    LA KA LUT! :P

    to je zato što smo još uvek pomalo smotani

    i tu se ništa neće promeniti sledećih 50 godina :)

    I zašto ne čitate Munjine defke, decxko?

    Ja pratim Zokija! :)

  12. Žene, ne smarajte na temi o fudbalu sa vašim dezenima i krpicama! Ovde krv pada svaki put, a vi tu flafičarite.

  13. Mi kad smo bile tu, ja ne videh krv, mnogo ste podivljali otkad nas nema!

  14. Žargonaut: Marvellous - Nećemo više :)
    http://www.youtube.com/watch?v=3b9OlUhGF8U trololololo
    Eeee, smorili ste me! Ne mogu da verujem da ne možete Lastu da dobijete! KK!? Svaka čast Čaku! To je taj pobednički duh koji mi gubitnici gajimo (kao što piše na mom profilu xD)!

  15. Kidaj Gubitnike!! Vratili su se tamo gde im je i mesto, na dno! Kad se vratim za mesec, dva, tri, najebali ste!

  16. Kad juče nisam došao ne znam kaĆu...
    Jbg crk'o mi akumulator, i tako malčice sam se zabavljao na tu temu, a baš sam se nameračio da banem. Sad sledi odmor, posle ko zna...
    Uživajte fuZbaleri, mogu samo da vam zavidim!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.