Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ninka pa đe si ti kad mi rasturamo kroasanske sajtove sve gljivom u guč!?

  2. U nedelju se igra nogomet...

  3. Igra se, momčad će biti spremna!

  4. Радо бих узео да дођем да вас гледам... Биће неш...

  5. Napisao sam 4-5 defki, nisu mi nijednu objavili. :D Samo igrajte, boli vas kurac. Ja dolazim u BG oko 5. avgusta, ali imam ispite, pa do 6. septembra samo učim, van svih sam kombinacija.

  6. U nedelju ćemo gubitniku splovilom proburaziti aniće lololo

  7. Ja morao da ispalim, ne mogu da se povatam (ovo bukvalno) koliko imam obaveza!
    Videću sad u nedelju da dođem. Šta bi sa roštiljem? Meni se roštilja i napija.

  8. Nikako da izvedemo roštilj Šane, jer nikako da nedeljom dođe onako veći broj ljudi, a na temi nema šanse da se baci dogovor. Smisliću ja već nešto za taj roštilj.
    Aj dođi obavezno u nedelju. Da se sprdamo malo i punimo gubitniku rč.

  9. Igra se, momčad će biti spremna!

    Деки, ако долазиш у недељу дођи колима ОбеВеЗно :цакле очи:, мис'им да ћу бити поново у саставу за наредно коло. лололо ло

  10. Daću dvanaestopalačno crevo da dođem, ali ne obećavam.
    Našao sam neku basketaru u podrumu, pa vežbam po kući, driblam oko ugaone garniture!

  11. Ja vežbam odbranu tako što uklizavam komšijama dok čekaju lift. Oni zovu lift i samo pritrčim i po nogama. Stoprocentni učinak.

  12. Боли тебе курац, ти имаш лифт... лоло

  13. dolazim prvom prelikom, drugari!

  14. Боли тебе курац, ти имаш лифт... лоло

    Ali ja treniram svak idan i idem peške na peti. Mora se biti spreman za fudbalicu.

    dolazim prvom prelikom, drugari!

    Čim budeš mog'o Bojsi odmah da si banuo.

  15. I Bojsi igraš za nas...za "Lastu"....nećeš valjda da gubiš sa onim neznalicama svaki vikend lololo

  16. Деки, ако долазиш у недељу дођи колима ОбеВеЗно :цакле очи:, мис'им да ћу бити поново у саставу за наредно коло. лололо ло

    Ne mogu doći, na terenu sam ovaj vikend, a onaj post je čisto da se vratimo na VOS priču... A što se alfe tiče, ič ne brini, obećao sam ti: ispuniću.

  17. Kako se zovu protivnici, Žoni?

  18. Džoni priča gluposti, dobili su jednu utakmicu u prethodna 4 kola!!! RASKANTADUPECVETAĆEMO VAS!!!!!

  19. Dve utakmice Marvele i to u poslednjem kolu lolololo

    Kako se zovu protivnici, Žoni?

    FK Gubitnik. Predvodi ih Reme ali više ne sme da dođe.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.