Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Sa tvojom osakaćenom nogom nisi ni za boćanje ololo

  2. Ваша срећа што не знам да играм фузбал, иначе бих вам кобјаснио неке ствари. :)

    Znači talenat nam je na sličnom nivou lololo

  3. Елем, задовољан сам како је изгледао фудбал, поготову зато што се играло након празника и зимске паузе, па капирам да ћемо тек достићи праву форму.

    I ovo potpisujem. Ja sam zadovoljan. Samo me onaj lik opalio po palcu nekako čudno, još me izuva. Mada pogledao sam palac i normalnog je oblika....pod normalan mislim onakakav kakav je bio, e sada da li je to normalno....

  4. Đoni sledeći put neke medicinarke da nabavite lolo

    Pa nravno Elek, nabavljamo za tebe nešto. I navijači će da budu zbrinuti lololo

  5. Svi koji su bili potvrdili su da možemo sledeći vikend da igramo u nedelju.
    Zanima me od onih koji nisu bili, a planiraju da dođu sledeći put, da li vam odgovara nedelja?

    Ја сам за. Теби сам Џони јавио зашто нисам могао ове недеље али би следеће требао бити ФИТ , да се тако снобовски изразим.

  6. Meni odgovara nedelja.

    Odličan fudbal bio danas, ali mora još da se vežba da dođemo do prave forme. Zablistali smo na momente :)

  7. Vežbajte dečaci, vežbajte, možda vam se pojavim tamo sledeće nedelje :)

  8. Čuo sam neke priče o virtuoznosti u kaznenom prostoru, mogao bi se pojaviti, falilo nam je lucidnosti :)

  9. U bilo bi dobro Predražinjo, taman da se sprdamo malo. A biće nas više ovaj put siguran sam.
    Od današnjih neće moći samo bvdlga pošto putuje. On prati Crvenu Jabuku gde god da nastupa, tako da ide za njima lololololo
    I Fejz će moći sledeće nedelje i Gusti i Šanzam, SiM će se oporaviti....ma biće fudbala...Vitae se ne javlja ali valjda će da bane ovde na temu i vidi da se igra u nedelju pa će doći. Biće ovde fudbala vidim ja. Biće i ekskluivnih fotki sledeće nedelje :)

  10. Agi, obećao sam čim budem prvi put u BG-u dolazim obavezno.
    Ionako ovde u NS-u nikakvu fudbalicu ne mogu da nadjem, pa bi mi u svakom slučaju dobro došlo.
    Samo da Buksna ne brani, da mu ne polomim ruku ponovo lololo

  11. Биће кидања. :) Почињем да трчим, има дуједам следеће недеље. :)

  12. Ја не могу следеће недеље јер исто нисам ту, ал иначе сам редован. Идем диграм одбојку за факс по Црној Гори, ал одма тамо 6. маја сам ту. И поднесите извештај са следеће суботе :))

  13. Jebo te patak znaci osnivamo FK Vukajliju. Ala jebene ekipe nema joj ravne :)

  14. НА ПУТ СЛАВЕ!

  15. Samo da Buksna ne brani, da mu ne polomim ruku ponovo lololo

    Nemoj, čime će da rola posle lolololo
    Au stvarno je mnogo mekan taj Buksna ili ti imaš šut k'o Miha, nije prošli put utvrđeno :)))

    И поднесите извештај са следеће суботе :))

    Naravno da hoćemo. Možda i neke fotke padnu, ako se uhvati neki baš zajebano dobar potez sledeće nedelje .)

    Биће кидања. :) Почињем да трчим, има дуједам следеће недеље. :)

    Nema druge, i ja krećem. Evo sada ću da otrčim do pekare po burek i nazad lolololo

    Jebo te patak znaci osnivamo FK Vukajliju. Ala jebene ekipe nema joj ravne :)

    Za 5 godina osvajamo titulu lololo

  16. Za 5 godina osvajamo titulu lololo

    Каква нам је лига не би ни чудило. Него видите за тај термин недељом, сад сте играли колико сам видео у 12 сати, рано је то, биће лудница сад преко лета, неће моћи да се дише а не да се трчи по онаквом Сунцу..

  17. ЈА САМ СЛЕДЕЋИ ВИКЕНД ЗА НЕДЕЉУ СЛОБОДАН 327 ПОСТО РАЧУНАЈТЕ МЕ! БЕЗ ИСПАЛЕ КО ОВАЈ ПУТ АЛ ВИША СИЛА ШТАМПО САМ НЕКИ ЗИД

  18. СиМ, планирали смо да како долази лето све касније почињемо

  19. el ima mesta i za mene? ^_^
    imajte u vidu da sam se ulogovao samo da se prijavim. i da, ako se dogovorimo necu da ispalim :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.