Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Koliko znam ima mesta, čim mene ovolikog puštaju da trčim(čitaj vučem se) po terenu :)

  2. Kako ne bi bilo mesta, pa nismo mi svetska klasa. Zamalo se nisam srušio od nedostatka vazduha juče jebale me pljuge i alkohol. :)

  3. Zamalo se nisam srušio od nedostatka vazduha juče jebale me pljuge i alkohol. :)

    Iskusni uvek nose bocu kiseonika sa sobom ;)

  4. Haha, treba ce ta boca i meni. Nisam posteno potrcao vec dugo, a pusim i pijem solidno :)
    Mada, ja imam i kec u rukavu: dobar sam golman pa mogu i da branim :)

  5. dobar sam golman

    Ja to krijem ko zmija noge :) Volim da budem inzagi pa to ti je :D

  6. Чини ми се да је следећи термин у недељу, али не знам тачно у колико сати.

  7. E jebi ga nemašnadimak i ja sam u subotu branio i to soidno, al' nešto ćemo već da se dogovorimo. :)

    Iskusni uvek nose bocu kiseonika sa sobom ;)

    Soče ni boca mi ne bi pomogla kol'ko sam se zaduvao. :)

  8. ja imam i kec u rukavu: dobar sam golman pa mogu i da branim

    Imam novog omiljenog saigrača!

  9. Soče ni boca mi ne bi pomogla kol'ko sam se zaduvao. :)

    Ti dve ponesi :) I rakiju. Da pročisti sinuse ,)
    Zbog odlične kondicije svih učesnika predlažem da svi samo branimo i pustimo Agilnog da trčkara po terenu :)

  10. Volim da budem inzagi pa to ti je :D

    Ако Предражињо бане никако нећеш бити Инзаги :)

  11. Hahaha, Soče, nisam ni ja spreman, ali radim na tome. Ako si od nekoga čuo da sam kvalitet, to je prošlogodišnji utisak :)

  12. Ti dve ponesi :) I rakiju. Da pročisti sinuse ,)
    Zbog odlične kondicije svih učesnika predlažem da svi samo branimo i pustimo Agilnog da trčkara po terenu :)

    Glasam za ovaj predlog.

    Ksno mislim da je za sledeću nedelju termin za sada isto u 12, ali videćemo. Dogovorićemo se valjda da ga jebem, ljudi smo :)

  13. Ако Предражињо бане никако нећеш бити Инзаги :)

    Hahaha. Pa Filipo i Simone Inzagi :D Taman da imam nekoga u napadu kome neću dodati loptu :D

    Hahaha, Soče, nisam ni ja spreman, ali radim na tome. Ako si od nekoga čuo da sam kvalitet, to je prošlogodišnji utisak :)

    Priča se po kraju Agi, priča se :) ja razmišljam da dovedem ozbiljnu ekipu jednom, kad se uverim u suvi kvalitet ;)

  14. u 12 jutre? o.O
    nisam ispratio celu temu, gde se igra? i kako da vas prepoznam (ne poznajem nikog sa vuke :))

  15. Kako mi je žao što ne mogu da se ganjam sa vama... :)

  16. Brate bez nadimka nalazimo se na početku Ade kod Stounhendža. Ako si iz BG-a znaš gde je to.

  17. Nisam iz Bg-a, ovde studiram 3.5 godina, ali mislim da znam. U svakom slucaju cu se raspitati

  18. Испод надвожњака који води на баново брдо.

  19. i kako da vas prepoznam (ne poznajem nikog sa vuke :))

    Prosto je zapanjujuće kako se u stvari Vukajlijaši međusobno lako prepoznaju. Videćeš i sam :)

  20. svi su dva metra visoki i vise im kurci ispod šorceva...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.