Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Prosto je zapanjujuće kako se u stvari Vukajlijaši međusobno lako prepoznaju. Videćeš i sam :)

    Mudro zboriš Agilni.

  2. Malo kaskam sa visinom, ali se zato tukijem uklapam :)

  3. Iz kog dela grada dolazi neamnadimak? Ako treba pomoć oko busa.
    Pošto nemam visinu toliku, misliće ljudi da imam tri noge

  4. Novi Beograd - Munze. Ne znam gde pripada studenjak :) Dakle, trenutno sam u Studenjaku. Ono, znam da dodjem do Ade, ali svaka pomoc je dobrodosla :)

  5. Znači Soče ti si zapravo tronožac lolololo

  6. Pa sad, čime si išao inače? Na 88? Znaš kad siđeš na adi, imaš onaj podvožnjak. Tu uvek prodaju one lopte, slikaju se sa zmijama i slično. Koliko sam ja skapirao gore Buksnetinu, tu se nalazimo :)

  7. Posto sam od skora u studenjaku, do sad sam iso manje-vise bilo cime od zeleznicke. Ne secam se tacno

    Znači Soče ti si zapravo tronožac lolololo

    eto ideje za definiciju :)

  8. Nemamnadimak, samo sedneš na 75, siđeš kod opštine Novi Beograd i čeka 88-icu i voziš se direktno do Ade. Samo pitaš u busu gde treba tačno da siđeš i nema glava da te boli. :)

  9. Bruce
    svi su dva metra visoki

    Ja skoro pola metra kraći. Nastavak tvoje rečenice ću iskulirati, lololo.

  10. Само полако, ја не знам ни да ли ћу доћи, а говорим људима где да дођу.
    Аги преузми. :)

  11. Svi dobijaju PVT od mog prsnl asistenta Kurajbera doktor Džonija dan-dva pred okupljanje. Nema ništa da brinete oko pronalaženja :)

  12. Dolazim na sledeci fucibal provereno treba misteriju da resim!

  13. Svi dobijaju PVT od mog prsnl asistenta Kurajbera doktor Džonija dan-dva pred okupljanje. Nema ništa da brinete oko pronalaženja :)

    Ja uopšte ne brinem lololo

  14. Osim ako me opet neka kuja ne ujede.

  15. Ej de ste fudbaleri.
    Naravno da možeš ne'amnadima. Ubacujem te odmah u prvi post.
    Da ne bude zabune, nalazimo se ovaj put u NEDELJU u 12:00 kod Stonhendža. On je odmah na početku Ade. Mada baciću ti i moj broj na PVT, pa možeš da nazoveš ako bude problema.
    Buksnetino ti obavezno da si došao, ne zajebavaj. Dolazi i Fejsbukmaniak. I Gusti Sok. Ma biće fudbalice, sve će da zvoni. David i bvdlga ne mogu, a eto i Predražinjo se javio da je možda u BG-u. Ovaj put će i Šanzamm moći....ma ekstra.
    Inače i ovaj put ću sredinom nedelje kontaktirati PVT-om sve naravno.

    EDIT: Eto i Bojana ako pobijemo sve kerove u okolini lolololo

  16. I da jel ima neke sanse da me neko saceka na lastinoj stanici u zemunu i prevede preko puta da se ne izgubim? :D

  17. Ја ћу бити на бајсу следећи викенд, па се можда довучем на Адој да вас поздравим (ако ми плућа и бутине дозволе). :)

  18. Mislim da vi trebali da nabavimo i navijačice, radi atmosfere :)

  19. I da jel ima neke sanse da me neko saceka na lastinoj stanici u zemunu i prevede preko puta da se ne izgubim? :D

    Jel misliš na onu stanicu na keju?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.