Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Mislim da vi trebali da nabavimo i navijačice, radi atmosfere :)

    Vidiš nije loša ideja. Taman da ja povedem Elu.

  2. Ја ћу бити на бајсу следећи викенд, па се можда довучем на Адој да вас поздравим (ако ми плућа и бутине дозволе). :)

    Bani, naravno. I da igraš malo :)

  3. Pa ti si rekao da staje negde u zemunu ja nemam pojma nista :D

  4. Pa ti si rekao da staje negde u zemunu ja nemam pojma nista :D

    Jel znaš do Batajnice da dođeš?

  5. @ Bojan extream
    a odakle si ti cim se ne snalazis? iz Novog Sada, Indjije, Pazove?

  6. Odlično. Tu se pribodeš na autobus 73 i pitaš samo gde je stanica kod Ekonomske škole u Zemunu. Na toj stanici siđeš i tu čekaš 88. Pičiš skroz do Ade. Koga god pitaš, rećiće ti gde treba da siđeš. Tu ćeš videti veliki nadvožnjak, prođeš ispod njega i udaraš direkt na Stonhendž.

  7. Valjda cu se snaci nekako

  8. Da, kada uđeš na Adu, pogledaj samo ovo kamenje i tu smo. Bitno je da pogodiš bus 88. Sve ostalo pitaš. Čak i da pitaš bilo koga gde je Stonhendž svi će ti reći. Ne brini.

  9. E baš mi žao što nisam bio... Vidim da ste se lepo proveli, a ja ću javiti za nedelju da li sam u bg, ako jesam, dolazim sigurno.

  10. Момци, баш ми жао што нећу моћи следећи пут, баш ми јака блеја била

    значи само извештај поднесите и држите Бојана подаље од керова :))

    е да. и обавезно пичке довуците да постану редовне овамо, да можемо да се ложимо још више :))

  11. Potvrdjujem svoje dolaske, za unapred :)

  12. Potvrdjujem svoje dolaske, za unapred :)

    Odlično. Poslaću ti PVT tokom nedelje sa potvrdom datuma i vremena, ali kako stvari za sada stoje, nedelja, 12:00

  13. Момци, баш ми жао што нећу моћи следећи пут, баш ми јака блеја била

    значи само извештај поднесите и држите Бојана подаље од керова :))

    VIdimo se već za nedelju dve, kad budeš mogao. Do tada ćemo ozbiljno da napredujemo pa ćeš morati da nas sustižeš lolololo

  14. VIdimo se već za nedelju dve, kad budeš mogao. Do tada ćemo ozbiljno da napredujemo pa ćeš morati da nas sustižeš lolololo

    U kakvoj smo formi, odnosno koliko smo se raspadali u subotu, sumnjam da će morati da nas stiže. :)

  15. Bojan extream
    Valjda cu se snaci nekako

    Bojan banovan trajno... :/

    OTIŠO SI, LOPTU ŠUTNO NISI !!!