Vukajlija Ol Star fudbal

  1. U kakvoj smo formi, odnosno koliko smo se raspadali u subotu, sumnjam da će morati da nas stiže. :)

    Ja sam poznat po tome da lako ulazim u formu tako da već za dva fudbala očekujte Brazil lololo

  2. Bojan banovan trajno... :/

    OTIŠO SI, LOPTU ŠUTNO NISI !!!

    E jbg....ako čitaš iz off-a opet bani na fudbal

  3. OTIŠO SI, LOPTU ŠUTNO NISI !!!

    hahahaha

  4. Ljudi fudbal u nedelju (29.04.2012.)
    Nalazimo se u 12:00 kod Stonhendža.

  5. Ako imam lufta u nedelju, docicu da vas podjebavam malo oololo

  6. Bani Sale ;)
    Nego ljudi, pošto neću biti par dana pri kompu, za sve što treba cimajte Agilnog. Vidimo se u nedelju kod Stonhendža bagro.

  7. Mene Agilni reko da je zdravo baviti se športom pa razmišljam da dođem i dižem flajke ne bi li ojačala malo.. pune flajke razume se..

  8. Bani Tračice. Videću i ja da povedem Elu, taman da imaš žensko društvo :)

  9. zdravo baviti se športom

    Ovo ja rekao? Ne, rekoh da nije zdravo, nego da samo gore možeš napraviti. Kad jednom počneš, više ne smeš prestajati da trčiš, trčiš i samo trčiš, jer će dumreš. Odma!

    Elem, nešto ste utihnuli, javljajte vamo, da se prebrojavamo.

  10. Run Forrest! Run!!! lolo

  11. Ja se bavim šporetom. Evo sad sam spremio grašak.

  12. Ako ne budem zauzet, dolazim i ja...

  13. Hajde, hajde. Samo bi valjalo da znamo makar u subotu uveče.

  14. Ej, raja, fala za držanje palčeva prošle subote - osmica pala :)

  15. Чуш ти то, па за мене се зна. И вечерас има диграм фудбал да се спремим што боље за недељу. Честитам Брус. :)

  16. Čestitke, Brus! Reme, dobar si bio i prošle subote. Pratiš igru odlično. Imali smo par dobrih akcija ;)

  17. Organizujte Ol star serbian tur, da i mi ostali igramo lolo

  18. Добро смо сарађивали, још пар термина и разбијаћемо. :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.