Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Kakvi su ovi klanovi u ekipi? Ko će meni da dodaje loptu prvih minut ipo?

  2. Ja bi uskoro trebalo da navratim do BG-a, nadam se da će i tada biti neke organizacije.

  3. Ja se sad vratio sa fudbala, crkoh.

  4. ja dolazim trasu verovatno skroz gotovo sigurno.

  5. Sutra sam na Nadi, ovaj oprostite na Adi tačno u podne kod Stounhedža.

  6. Treba vas raspoznati sve. Mada reče Džoni da svi sa Vuke liče :D

  7. Treba vas raspoznati sve. Mada reče Džoni da svi sa Vuke liče :D

    Soče čim vidiš grupu jako čudnih ljudi kod onog kamenjara znaj da si nas pronašao :)

  8. jako čudnih ljudi

    Kad vidim najsličnije sebi :D

  9. Kad vidim najsličnije sebi :D

    Eto vidiš, uopšte neće biti problem :)

  10. Sutra igram u Seltikovom dresu, ložačkom žutom, za gostovanja. Odvalićemo vas!

  11. e jbg sad tek otkrih temu, a sutra idem ranom zorom na kampovanje... Ali od sledećeg okuplanja računajte na mene! Mnogo dobro branim, igram onako, samo da ne bude mnogo trčanja...

  12. Deky, ispunjavaš sve uslove :D

  13. Odlično, smo da me ne drmne trema od upoznavanja nekog primerka vukajlijaša. :)

  14. Stonhendž, tačno u podne. UGAZIĆEMO VAS!

  15. Ko sve dolazi, zna li se?

  16. Kurajber, Gusti, Šanzam, Misticx, Neamnadimak, Gonzo, ja, još jedan univerzalac čija je lopta. Neki se nisu oglasili ovde par dana, ali su najavili da će doći (Bvldga, Fejz, Buksnetina, David...).

    U suštini, poenta je da nas ima za jednu ekipu (šest komada), to ispunjavamo. Što nas je više, to je više izmena i manje povraćanja pored terena od umora :)

    EDIT: Najavili su se još neki, koji će nas samo pozdraviti, ali ne i igrati.

  17. Video sam se ja sa Fejzom sinoć, al smo pili i nisam spavao, on valjda jeste, al tek oko 5 i nešto je stigao kući. Tako da ću da se čujem s njim, naručio je buđenje pre 11, pa javljam jel dolazimo :)

  18. Ja rezervisao krevet na urgentnom, za svaki slučaj ako mi pluća iskoče

  19. Ajde, ajde, Čače, pojačajte nas malo, nedostaje nam još alkoholičara u ekipi. Gusti, imamo i obezbeđen prevoz do urgentnog, nema da brigaš.

  20. E jebiga, nisam otišao al jeste Fejz... i sad ne znam da li sam sanjao ili me stvarno zvao i rekao da niko nije došao, a da je on tamo i čeka :) Evo sad sam se probudio.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.