Vukajlija Ol Star fudbal

  1. :)) ај сви да направимо дресове рејално свако има неку ретардирану белу маицу :)

    hahaha pa to! bude zajebancija

  2. е а колко људи било прошли пут?

  3. е а колко људи било прошли пут?

    Ja, Oblo, Kocko, Meho, Ibro, Muja, Hasa lololo

    Bilo nas je šestoro, sedmoro Davide.

  4. а Шећо? :))

    па добро ко ономад, ал ја реко биће више

  5. Jebi ga šta da se radi, biće bolje.

  6. Do jaja ti je ideja, Džoni, vidi se da si iz sportskog kraja:))) Pošto ja ovde pušim kurac u Nemačkoj mogu samo da vas sve pozdravim i da obećam da ću, ukoliko ideja zaživi do leta, obavezno da vam se pridružim, a u vezi one hrane s prvog posta.

    Baj d vej, ako oćete da radite kao neke dresove, imate štampanje majica negde u Bulevaru, ne znam tačno gde, ali je cirka dvesta dinara po majici i sve ti odrade do jaja, i ime i grb i zastavu! Ako rade više majica, onda daju popust. Ne znam, kažem, tačno gde, oko Pravnog, možda.

    Aj pozdrav

  7. pušim kurac u Nemačkoj

    jebiga, mora od nečega da se živi. :)

  8. брате ја бих пушијо немачки курац ал бих бар знао за које паре то радим. Овде се не исплати пушити курац уопште

  9. брате ја бих пушијо немачки курац ал бих бар знао за које паре то радим. Овде се не исплати пушити курац уопште

    Ja bih se onda ipak opredelio za lizanje pičke lololo
    Strana ili domaća ne pravim pitanje. :)

  10. Uuu, šta ti reko Fejze!

  11. vršimo genitalna čišćenja za velike pare.

  12. Jel se ovde puši kurac ili igra fudbal lololololo

    Profo pa jašta da je BK sporcki kraj. Sporcko-duvački doduše, ali opet pika se uvek nešto :)

  13. Inače ovaj treći fudbal obeležava Buksnetinin povratak na teren posle povrede prouzrokovane alkoholom lololo

  14. Bejbe, ne spemuj onu temu, videće te Kole :)

  15. Bejbe, ne spemuj onu temu, videće te Kole :)

    Ništa niko nije vid'o, ništa niko nije čuo :)

  16. Znači sutra u 11 sudar Titana lololo

  17. не могу да дођем јебено заборавио сам идем на славу јеби га следећи пут...

  18. Stvarno, aj pomerite, sutra je pola ljudi na slavi, i meni je slava.

  19. Aj палите, ко да би дан кад није слава нешто променио. То се видело и прошли и претпрошли пут. Дошло нас 6. Признајте лепо да вас мрзи и да завршимо с тим.

  20. и да, ако идеш на славу у 11 ујутру онда маћори немој никад ни да дођеш на фудбал

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.