Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ajd doćiću sutra u 11 ako budem mogao. Fejze, zapamti plan! :)

  2. Dobro bre ljudi opustite se jebem mu miša. Ko može da dođe neka dođe, ko ne može neka dođe sledeći put i rešen problem.

  3. Ko слави нек донесе печење. :)

  4. Ajd doćiću sutra u 11 ako budem mogao. Fejze, zapamti plan! :)

    džaba planovi hijene jedne

  5. Само још да дођу ОНИ на фудбал па да спроведемо план у дело ЛО ЛО ЛО

  6. Ja dolazim, narafski. POKIDAĆEMO VAS!

  7. Moram da dođem, napravijo sam dres.

  8. Mora da se dodje, jebi ga, obecao sam :)

  9. Dolazimo Mlatoni i ja sutra. A možda uspem da iscimam i Radjarda. Pazite se, grupa ETF-ovaca dolazi! :)

  10. шта сереш ти фејзбукманијак ти ниси ни био претпрошли пут, а ја нисам ни реко да померате, а у 11 идем јер идем у шумадију далеко, и јеби га не могу дођем а не мрзи ме дошо бих

  11. Stvarno, aj pomerite, sutra je pola ljudi na slavi, i meni je slava.

    Верниче!

  12. Људи, данас ем јебени избори, ем ми слава, ем идем на рођендан, ем нисам минута спавао ноћас, али пушите га, долазим. :*

    ЦИТАТ: НЕМА ОПРАВДАЊА ЗА ОДЛАГАЊЕ ФУДБАЛА! Ми Цигани најбоље функционишемо на Ђурђевдан!

  13. О ОП ОО ОП ПОООП ОПООПО ШУ К НУУУО!

  14. E ja ne dolazim, slava mi je i nešto sam sjebao stomak, nije mi dobro.

  15. Pošto je slava i mnogi slave i idu da se nahasaju, predlažem da danas obrnemo neko jagnje na adi

  16. sasam usto saću dođem

  17. slava mi je

    Valjda slavis jebote!
    Nisi umro pa da ti slava!

  18. Nisi umro

    Otkud znaš?

    Fudbal je bio odličan pogotovu prve dve. Gusti sok i Agilni igrači svih utakmica. Zanimljivi momenti - Fejzov i moj gol sa distance, Fejzov gol sa pola terena, moji, Fejzovi, Marvelosovi i Predražinjovi promašaji, lob Gustog soka, Fejzov pad pored terena, naše umiranje od smeha kad je pao, i ozbiljnost kad smo shvatili da je sjebao nogu, komentar Gustog soka na sve to koji glasi: "Makar je pao u ladovinu", i Fejzovo nastavljanje partije.

    Jebiga, mi izgubismo, ali su Džoni i ekipa igrali kao jebeni Čelzi, bunkerica. A mi kao ona stara Barsa, prelepo za oko, atraktivno i lepršavo, ali opet nismo bili nepobedivi, baš kao ta Barsa. A i sem Enemija, niko nije odbranu dobro igrao, niti zna da je igra, tako da jebiga. :)
    Ali čestitam protivnicima na fer i korektnoj igri i naravno na pobedi.
    SAMO NAPRED OBILIĆ!

    Gusti sok najbolji strelac, Agilni najbolji asistent.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.