Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Vama sa Bežanije je već dovoljan problem viza i pasoš

    Маћори, па ја са Бежаније стигнем на Аду пре оних са Бановог брда, веровао ти мени или не :) Треба ми 5-7 минута, зависи од гужве код Пирамиде :)

  2. Маћори, па ја са Бежаније стигнем на Аду пре оних са Бановог брда, веровао ти мени или не :)

    Još sada novi most Naadi....laganezi lololo

  3. Još sada novi most Naadi....laganezi lololo

    Не мора ни мост, само се спустиш до Хонде доле, седнеш на чамац, и за 2 минута си на Ади. За 5 минута на теренима. :)

  4. Blago vama, meni sa Mirijeva treba bar čuku vremena... UBR gledamo se u nedelju!

  5. Деки, па ти си комшија. Седи на бајс, ако имаш, лагани темпо и испод чуке си тамо, веруј ми, једино ако нећеш да се напрежеш пред фузбал.

  6. meni sa Mirijeva treba bar čuku vremena

    Od granice? ;)
    Blizu sam i ja. Nego, šta ti treba puno? 46 do Mostara i onda laganica.

  7. Спустиш се преко Карабурме на Дунав, и онда узводно до Ушћа, па скренеш у Саву... Пичиш напред, и шести мост лево. Ту питај неког где су терени и то је то.
    лололо

  8. Спустиш се преко Карабурме на Дунав, и онда узводно до Ушћа, па скренеш у Саву... Пичиш напред, и шести мост лево. Ту питај неког где су терени и то је то.
    лололо

    Vidi se ko ovde ide na saobraćajni! :)
    Odvalićemo vas i ovaj put!

  9. Ма кад вам ја нађем руту до гола, видећете ви! х))
    БУА НЕМАТЕ ПОЈМА! ПУКЛИ СТЕ У НЕДЕЉУ!!

  10. a vi el uzmete spid pre tog fuzbala?

  11. Ne možete da igrate sa 6 napadača. Loša taktika, uprava napolje! Zgazićemo vas ko Barsa Palilulac!

  12. Ја пукнем два одма, два на полувремену!

  13. a vi el uzmete spid pre tog fuzbala?

    Jok, samo se drogiramo.

    Enemi, naćiću te na faksu!

  14. dva grama?
    u jbte pa nisi ti naivan lololo

  15. Zgazićemo vas ko Barsa Palilulac!

    ВИ НАС?!
    Причао сам јуче са баба Радојком, рекла ми:
    "Оном твом Густом сам морала да поклоним омиљену кецељу, дриблам га кроз ноге, тродупло, тако да је мени просто било жао њега да гледам."

    ЕДИТ

    Enemi, naćiću te na faksu!

    Не, ако га завршим пре тога! Бухахахаха :баца димну бомбу: Бухахаха

  16. Lolo. Gusti zapuco 9 komada prošli put. Sa sve činima baba Radojke. Šta li će sad biti kad ih skine

  17. Деки, па ти си комшија. Седи на бајс, ако имаш, лагани темпо и испод чуке си тамо, веруј ми, једино ако нећеш да се напрежеш пред фузбал.

    Bajsom do Ade? lololol kako da ne, nemam ja herca za to, a ni bajs :) jedino da uzmem od ćerkice onaj, ROZE!
    Idem sad da trčim 3 kruga oko toplane! Spreman da dočekam debi. :)

  18. B92 tip najave:
    Osveta ili potvrda dominacije?
    Jedna ekipa predvođena Remeom pokušaće da se opere za poraze od prošlog fudbala.

    Druga ekipa na krilima pobeda pokušaće da produži dominaciju, a to što je najbolji strelac Gusti Sok najavio dolazak, znači da su šanse da se to dogodi ogromne.

    Opet, nikada se ne zna kada je Vukajlija Ol Star Fudbal u pitanju, jer to je Derbi bez favorita.

    Nedelja, 11:00h, Stonhendž na Adi Ciganliji.

    Vidimo se tamo.......

    Poslaću ja i PVT-ove.....ne mrzi me!!!!

  19. Evo deki stiže na fudbal :)

    LOLOLOLO
    A poneo je greškom baletanke, a ne patike za fudbal lololo