Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Deki pravi Mirijevac :) Džoni, oće li nas biti kao prošli put? Za još jedan derbi epskih razmera

  2. hahaha mnogo ubava mi slika :D

  3. Bolje knjigu neku da pročitate.

  4. Ај дођи Брано да пикамо мало!

  5. Можеш да понесеш књигу...

  6. Čitamo mi, ne brini za nas...

  7. Moja kontencija povodom fudbala je tolika da bih došao sa snajperom, a ne sa knjigom.

  8. Što sa snajperom, kratež, krv, ful ugođaj... Šta čitaš Bane? Smokvin list?

  9. Боже, како си затворен за нове ствари, искуства и физичку културу. А баш би било кул да имамо интелектуалца у тиму! лоло

  10. Volim kad me zoveš Bog.

  11. То је зато што те волим и верујем у тебе <3

  12. Ako ne obraćate pažnju na njega možda će otići kad mu dosadi.

  13. Ма јок, да хоћу да га игноришем то не би био проблем. Него баш би волео да дечко дође на фудбал, да се мало дружимо. Видиш, сигуран сам да је фин и занимљив момак, али не знам што неће да дође, да ли се плаши да ће га неко напасти због понашања на сајту или је просто асоцијалан, мада сумњам да га не занима, да је тако не би се јављао на овој теми.

  14. Ne bogohuli Bruce... Imamo li selektora?

  15. Ne bogohuli Bruce... Imamo li selektora?

    Nemamo. Nikako neki taktičar da se pojavi :=)

    али не знам што неће да дође, да ли се плаши да ће га неко напасти због понашања на сајту или је просто асоцијалан, мада сумњам да га не занима, да је тако не би се јављао на овој теми.

    Neka bane slobodno, ako ne na fudbal, a onda na bleju. Ja bih ionako voleo da banjavaju i ljudi sa sajte koji ne vole ili ne igraju fudbal takođe. Da bude ovo neki vid okupljanja vikendom pored fudbala.

    Džoni, oće li nas biti kao prošli put? Za još jedan derbi epskih razmera

    Pa ja se nadam da hoće. Videćemo.

    ZNAČI LJUDI PONAVLJAM: NEDELJA, LEPO VREME, 11:00, STONHENDŽ, ADA CIGANLIJA.

  16. ја мислим да је асоц, да фазон није ни пола тако убедљив и самоуверен уживо. волео бих да дође да ме разувери. што каже Џони да буде полу блеја полу фудбал, не мора да се дође само да се игра.

  17. што каже Џони да буде полу блеја полу фудбал, не мора да се дође само да се игра.

    Meni nešto tajfazon u glavi. Da banjavaju i oni koji ne igraju fudbal, jer tamo mi i blejimo i igramo fudbal, družimo se u principu.

  18. ма да оно целодневна блеја, опуштање лепо време ада сунце чке у шорцићима вамо тамо, није оно, строго професионално

  19. Ohoho jedva čekam. Odmorio sam svoje pipke (branim ko hobotnica lololo) tokom proteklog kišnog vikenda. Jebote život pipci ko Lignjoslav, a ni nos mi nije manji lololo

  20. Johnny, a da ti ja večeras pobanujem ovu ekipu na dva dana pa da imaš dobar tim?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.