Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ha ha, a jesu maloletnice podigle vlažnost vazduha, ali to od znojenja dok trčećim korakom beže što dalje od nas. Kad smo neodoljivi kao pojava :)

    Pa kad smo zadrigli, debeli (ne svi) i smrdimo od fudbala lololo

  2. Bogme ovde počinje da se razvija ozbiljno rivalstvo, mada nije još zanimljivo toliko kada vas deremo lolololololo

  3. Idemooo! Malo sam zbrzao finalnu obradu, ne zamerite. Ipak je smarački posao ovo montiranje videa, da nismo tako smešni, ne bih mogao do kraja. Uživajte i znajte i za sledeću nedelju - ODVALIĆEMO VAS!

    http://www.youtube.com/watch?v=RUZcYSooFDE

  4. Следеће недеље највероватније и ја долазим.

  5. Gledaj snimak, Buksno, da vidiš kako ne treba igrati :D

  6. Хахахаха, ево баш сад гледам, Гонзо испуцава..

  7. Hahaha. Koja smejurija. Kažu da kamera dodaje 5 kg, meni je dodala 30. Lololo
    Kako bre Agilni nema nijednog mog gola? :)

  8. AHAHAHAHHAAHA, a ja mislio da ja nemam pojma! Brate, ja odavde prepoznajem samo Blaza, Sanzama i Dzonija. Ko je ovaj cupavi i ovaj u Kezmanovom dresu?

  9. u Kezmanovom dresu?

    Не знаш ко је Зоки Муња?!?!?!?

  10. Zoki Munja, poeta u liku John Terija, urbana legenda VOS-a!

    hahaha Zoki Munja, livadski liričar! jebe majke svima redom!

  11. Хахахаха која смејурија

  12. Ne znam ko je Zoki Munja.

  13. Јеси био ти на неком фудбалу до сад?

  14. Nisam nijednom, nisam iz Beograda. Ja mislio da vam je taj sa vukajlije.

  15. mislio sam da je to malo ozbiljniji fudbal :D

  16. mislio sam da je to malo ozbiljniji fudbal :D

    Ју сириус? Ди ћеш озбиљније од овог.

  17. Kizo? Ja mislio da je on malo mladji.

  18. Hahaha. Zoki Munja nije sa Vukajlije, ne zajebavajte Jebača :)

  19. Opaaaa, pao i video zapis! Definitivno se najbolje snalazite u baratanju s kriglama, tu nema dileme.
    Moj zaključak je, pored vrhunskog fudbala koji ste prikazali, da se slabo presvlačite, da ne kažem kupate, jer vidim istu opremu na 2 meča ( montiran je snimak iz 2 meča, je l' tako? ).
    Ali ipak, svaka vam čast, volio bih da mogu doći, da vas razvalim u ispijanju piva.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.