Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Okreno ga ko frižider

  2. Zoki Munja, poeta u liku John Terija, urbana legenda VOS-a!

  3. hahaha Zoki Munja, livadski liričar! jebe majke svima redom!

  4. Zoki ce dobiti isijas ukoliko nastavi da lomi vrat za bicarkama sa Ade...

  5. Је л' оно беше Зоки пуцао пенал?

  6. VIdim da neki spominju moju sisu, kako vas bre nije sramota :)
    A fotke su naravno prva liga.

  7. Нисмо ми криви што се ти размећеш систом.

  8. Је л' оно беше Зоки пуцао пенал?

    aham, ja mučenik branio.

  9. Нисмо ми криви што се ти размећеш систом.

    Ja??? Bože sačuvaj lololo

    aham, ja mučenik branio.

    Makar si pokušao :)

  10. Зоки пеналтик мајстор! лоолололо

    VIdim da neki spominju moju sisu, kako vas bre nije sramota :)

    Ти и Деки чини ми се, сте у једном тренутку имали исте дресове, сисате, није вас човек мого разазнати. А у супростављеним тимовима играте, морам признати да је то нерегуларност...! лолололо
    Иначе:
    http://vukajlija.com/basketasi-bez-majice/87141
    хДД

  11. Enemi u životu nisam odigrao basket bez majice jer ima mnogo kontakta i veoma je neprijatan osećaj. Fudbal i mogu jer se ne guram sa ljudima tokom igre, a i juče sam se skinuo samo da uhvatim malo boju :)

  12. hahaha Zoki Munja, livadski liričar! jebe majke svima redom!

    Zoki munja najjači lik! Gonzo izaziva mlade maloletnice oko terena i privlači publiku svojim izdanjem bez majice. Inače, džaba vam i Deki, kad nemate pojma. :D

  13. Samo da napomenem da u slučaju klevete da penal nije postojao ili pak da je gol postignut (božijom) rukom, sve ću vas terati na sud! lololo
    Aaa, samo sam hteo da pokažem svoje radničko-seljačko poreklo i razliku u boji a i prolazile su neke milfače pa rekoh da ih zasenim ''pločicama''... Jašta!

  14. Inače, džaba vam i Deki, kad nemate pojma. :D

    Šta džaba? Ja dobio pivo za trud! :) Inače ako platiš dva možda ti poštedim noge na sledećoj tekmi! :) ODVALIĆEMO VAS!!!

  15. Enemi u životu nisam odigrao basket bez majice jer ima mnogo kontakta i veoma je neprijatan osećaj. Fudbal i mogu jer se ne guram sa ljudima tokom igre, a i juče sam se skinuo samo da uhvatim malo boju :)

    Ма знам, заебавам се. х)
    Пријало би и мени мало боје, али ја просто морам да се лактам са људима. лололо

  16. Zoki munja najjači lik! Gonzo izaziva mlade maloletnice oko terena i privlači publiku svojim izdanjem bez majice. Inače, džaba vam i Deki, kad nemate pojma. :D

    Ja izazivao maloletnice, ma šta ti pada na pamet :)

  17. Ja izazivao maloletnice, ma šta ti pada na pamet :)

    Jesi luud?! Maloletnice podigle vlažnost vazduha za 30%.

  18. Jesi luud?! Maloletnice podigle vlažnost vazduha za 30%.

    A zato se meni ono pivo onako oznojilo u kafiću :)

  19. haha to, klizaju se penzioneri lome kukove, ne jebe gonzo živu silu!

  20. E, jes mi žao što neke bravure nisu snimljene, ali Deki, videćemo se mi još. Bacio sam pogled na materijal, biće tu ipak opasnih stvari.

    Ha ha, a jesu maloletnice podigle vlažnost vazduha, ali to od znojenja dok trčećim korakom beže što dalje od nas. Kad smo neodoljivi kao pojava :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.