Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Narode, ako oni kanibali u Africi imaju net, ima da vam banu sa sve rodbinom lololo

  2. Ови опет бункер играју?
    Требало би да дођем сад у недељу. Па да и' раставимо.

  3. Гонзо треба да буде на насловној ПЕС-а 2013, а не онај шминкер!
    Епски кадар!

  4. Vidim ja porašće još interesovanje.

    Evo ovako, ja sam za ovu varijantu.
    Cepamo opet standradno u nedelju, 11:00 Stonhendž. I one tamo nedelje napravimo plan za roštilj.

    Da ne šaljem opet PVT-ove, 11:00 Nedelja STONHENDŽ, ADA.

  5. Kure ja ne mogu zbog posla, to sam ti već najavio na prošlom fudbalu. Baci pogled na ovu temu http://vukajlija.com/forum/teme/42169-vukajlija-basket-celendz?strana=1. Predložio sam ljudima da basket pičimo subotom, a nedeljom fudbal da bi ljudi koji su zainteresovani za obe stvari mogli da postignu jer je nezgodno da sve srokamo u jedan dan.

  6. Džoni, metni snimak na prvi post :)

  7. Nemoj Agilni brate mili da mi stomačina bude na prvoj strani lolololo

  8. Taj kadar je bre ključni u celom snimku. Čak sam ga umetnuo uz najmoćniji deo muzičke numere :)

  9. Baš si pogodio. Bacio sam link devojci, upišala se od smeha i zapretila mi da će raskinutri sa mnom ako ne krenem sa vežbama i teretanom lololo

  10. А кај не овог тједна роштиљ? Па ја постим да бих се накркао сад у недељу, мојне сте такви.

  11. Sutra bacam pogled na temu za basket, jer mi se igra, a ubacujem i video u prvi post.
    Opet isto vreme u nedelju, isto mesto. Ne šaljem PVT-ove, jer ovde lepo piše.

    ODVALIĆEMO VAS!!!!!!!

  12. Ubačen snimak u prvi post lololo

  13. Е људи, они нешто најављују кишу... Мсм и сад је киша, тако да верујем да ће је бити и у недељу. Шта мислите да превентивно резервишемо неки балон?

  14. Gledam sad nesto, kad bi se skupili Gusti, Bebop, Gonzo i ja imali bi kila ko prosecan fudbalski tim plus sudije. lolololo

  15. Gledam sad nesto, kad bi se skupili Gusti, Bebop, Gonzo i ja imali bi kila ko prosecan fudbalski tim plus sudije. lolololo

    Jebač može biti da si u pravu, ali nije valjda da sam toliko debeo majku mu jebem. Pa imam samo 90 kila :)

  16. да вас пошаље човек да утерујете дугове лоло
    енеми изгледа да ће бити кише, ал ја не бих балон, радије бих чеко следећи викенд па и штиљро тад

  17. Мен' се не чека, јербо нас већ други пут јебе киша а мен' се не прескаче недељна доза испуштања душе. х)

  18. да вас пошаље човек да утерујете дугове лоло

    Uvek sam za uterivanje lololo

  19. Ne preskacite vikend, izgubicemo i ovo malo forme sto smo nabili ...

  20. Uvek sam za uterivanje lololo

    лоло

    Ne preskacite vikend, izgubicemo i ovo malo forme sto smo nabili ...

    А јеби га матори, ено ти прогноза у првом посту.. киша, а ја нед да играм по балонима

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.