Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Igramo onda sutra predvece gde ima reflektora, ili u subotu

  2. Сутра предвечер звучи разумно.

  3. Па ево у суботу пише да није, пре подне. Ал курац, ја не могу тад.

  4. Jebač može biti da si u pravu, ali nije valjda da sam toliko debeo majku mu jebem. Pa imam samo 90 kila :)

    Moze biti da sam se zajebo zbog one epik scene sa stomakom. Znas da kazu da kamera dodaje peses kila. :)

  5. A gde sutra predveče? I šta fali balonu?

  6. Стварно бачје, ја имам само 120 килограма, зар сам и ја дебел мајку му?

  7. Ja malo iznad 100. Dodaje kamera. Sotona

  8. I šta fali balonu?

    Па ја сам за балон, Давиду се нешто не свиђа та идеја. :Р

  9. Па лонба се плаћа људииииии

  10. Ne voli jer ne može da se ponaša spontano kad mlade devojčice prolaze pored terena :)

  11. Брате БебоПе, па знамо ту неупитну, неоспориву чињеницу. х)
    Давиде, мош да флешујеш и у балону, само мањи аудиторијум. ;)

  12. Па баш зато се и чудим што знате а још увек желите да плаћате, а плаћа се 3000 динара један термин.

  13. Moze biti da sam se zajebo zbog one epik scene sa stomakom. Znas da kazu da kamera dodaje peses kila. :)

    U mom slučaju je dodala mnogo lololo

    Давиде, мош да флешујеш и у балону, само мањи аудиторијум. ;)

    David zvani Fleš, ali ne Gordon lololo

  14. E da ima za 3000 ...

  15. Pa po 200-300 kinti svako. ovaj je do jaja http://www.beoclick.com/Balon_za_fudbal_Milvol_park
    3600 je do 4 sata.

  16. лоло е играјте ви слобдно мене смара тај балон много и киша јебеш то

  17. Balon fudbal mi malo gej. A i nema se para.

  18. Мммм, вештачка траваа... хД
    Ако се договорите, ја сам за, да не прескачемо опет. Па следеће недеље опет по старом.

  19. НИје то то без сунца које пржи

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.