Vukajlija Ol Star fudbal

  1. не пада ми на памет да бацам 500 кинти зарад фудбалице, а немам за телефон, коју можемо да пикамо напољу. неће нико умрети ако се не одигра један викенд. тако да оно, уживајте! :: :*

  2. Било би нас 10 до 12, ако је балон 3600 КОЛИКО ЈЕ ТО ПААРА? ТО ЈЕ СТО ПЕДЕСЕТ ХИЉАДА! Шалим се, не би било више од 360, 400... То је предлог, ако се скупи довољно људи, ми ћемо играти, а опет можда и не буде кише. х)

  3. енеми, да се разумемо. пајсад. Ми се скупимо на ади у 11, пола 12. до 12 можемо дискулирамо мало, попушимо пљугу бла бла, онда одиграмо 15 минта па направимо паузу, пљуга ово оно. па онда пичимо пола сата бла бла, па опет пљуга и тако то једно два и по сата до три. А вамо би морали да играмо читавих сат времена у континуитету јер је глупо платити паре а после то време преседети. а реално колико нас може да пичи сат времена константно <тако да идеја балон је безвезе, боље пустити кишу да пада него да играмо фудбал. <то је моје мишљење ал оно, мени свеједно ако се организујете за лонба ја нећу доћи. остале варијанте су кул. тако да оно :)

  4. Фали ти спорцког ентузиазма Фејзе!
    Видећемо како се људи изјасне, мени се игра, макар и краће, зато и предлажем.

  5. ја см против. мислим оно, мени је циљ овог скупљања недељом на фудбалу дружење а не сам чин фудбала. зато ми и није стисло дизнајмљујем балон. а ви како оћете

  6. Слажем се са Фејзом, фудбалица је секундарна, више тривијална, наспрам окупљања и спрдања, што је и првобитни циљ. Коме се толко игра нек оде у локални клуб и почне да се бави професионалним тренингом лолололо

    ЕДИТ: Наравно, и не изнајмљује ми се лонба толико, имам неке болове.

  7. Ništa, aj da se napijemo onda negde?

  8. Ništa, aj da se napijemo onda negde?

    1000+

  9. Ništa, aj da se napijemo onda negde?

    Mi smo sportisti.

    Šta god se dogovorite, ja sam tu. Da li balon ili neko školsko ili ada. Samo da se sprdamo i da vas ODVALIMO!

  10. ЗНАЧИ ДАНАС У 11 НАЈЕБАЛИ СТЕ! СПРЕМАН САМ МНОГО И ТРЕНИРАО САМ ЈАКО!

  11. А данас се иде? Лолололо

  12. ПА ДАНАС ЈЕ НЕДЕЉАБРЕ! ВИДИМО СЕ У 11!

  13. znači sve ih razbucaj jebeš idenje na pijac!!

  14. У јеботе ја тотално сам изгубијо појам времена, морам да се спремим брзо.

  15. ајд ајд
    уживај на путу видиме се око стоуненђа

  16. Е ево мене, никог нема, где сте сви?

  17. evo mene na pedalinama uputila se ka gejziru :3

  18. Ја сам у кафићу овамо, поред продавнице сладоледа. Има wireless, па сам се накачио док вас чекам..

  19. ajde zbirajte se nisam džaba obukla kupaći -.-

  20. Саћемо да гледамо Трачицу у купаћем, јебеш фудбал!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.