Vukajlija Ol Star fudbal

  1. iteukurac, usro sam se da sam prespavao subotnji ispit...

  2. pali se na štednju... avaj, da li se igra u neđelju?

    Reme
    Ови опет бункер играју?
    Требало би да дођем сад у недељу. Па да и' раставимо.

    Si vid'o? Sise malene! Izađite iz odbrane!!! Jeb'o vas Santrač! ODVALIĆEMO VAS!
    Spremam se nedelju dana, znači plazma, znači mleko, znači hiljade i hiljade krugova oko toplane, Olimp mi je druga kuća, levom i noću driblam a desna jutros otišla na posao bez mene! ODVALIĆEMO VAS!!! TAAADIIIĆ! NAAAJAČI SAM!!"341
    P.S. Nemojte u balonu. I Johnatane imaš PVT. ;)

  3. E ljudi izgleda da ću ja morati na posao u nedelju. Nije još sigurno, ali izgleda da ovaj vikend nema odmora.

    Vi vidite, organizujte se.

    Ako bude lepo vreme onda u 11:00, Stonhendž, Ada, hajdučki sastanak kao i svake nedelje. Ako ne bude, onda odmor, trening i sledeća nedelja je naša.

    Videćemo ovde preko teme da iskombinujemo roštilj za sledeću nedelju, posle fudbala. Da se lepo sprdam i uživamo.

    Meni balon nije baš neka ideja, zbog razloga koje je Fejz gore naveo, tačnije zimi mi je normalno da plaćam fudbal, a leti mi je nešto smor :)

    Agilni, pošto sam ja od danas popodne bez neta do ponodeljka, ti preuzmi organizaciju :)

  4. Inače, snimak s fuzbala je do jaja, zika je totalni prebac! :)

  5. U nedelju sam slobodan, tako da dolazim. Balon je sranje, nemam keša za pivo, a ne balon. Igramo napolju, pa ako pada kiša, odložimo i to je to.

  6. Немамо пара за балон, потрошили све на курве.

  7. Bebop decxo što ti je tako ziljav glavatar? :)
    P.S. (samo za oponente) Zvali vas iz PKB-a da im vratite praziluk!

  8. Bebop decxo što ti je tako ziljav glavatar? :)

    Одајем почаст свеже мртвом чоеку, легенди

  9. Ae, preuzimam ja organizaciju, kad nema Džonija. Predviđam nam izležavanje u nedelju, lololo. Ako se vreme popravi, igra se, naravno.

    I da, zajebite balon, to ćemo se kontati tamo negde od oktobra da imamo neki stalan termin.

    Kome smeta bunkerica?

  10. deky_aod
    Inače, snimak s fuzbala je do jaja, zika je totalni prebac! :)

    A reci što sam umetnuo i Rada Lackovića na kraju, zbog velikog broja poštovalaca istog na Vuki.

  11. Ovo se nekom skida sorc na pocetku! :D

  12. Agilnog su pokusali da siluju. lololo

  13. Kome smeta bunkerica?

    Naspram vas FK Javor je Holandija s kraja '80ih! Meni je samo žao što ni vukajlija nema izraz koji bi poslužio u svrhu epiteta koliko ste defanzivni... Samo bih zamolio da sledeće put ne igrate u formaciji autobus-0-0. Na snimku se lepo vidi da i Zoki Munja, decxo koji teži perfekciji i osoba koju ništa sem gola u raklje ne zadovoljava, se raduje kad uspe da šutne loptu makar u golf teren... Mada razumem da odsustvo talenta i nemanje smisla u kreaciji napada nameće bunker kao jedino rešenje... Uz napomenu da ćemo vas ODVALITI dodajem i jedno MUNEM!
    Rade uz ajncer i Bebop definitivno obeležili klip! :)

  14. YeahBatch
    Agilnog su pokusali da siluju. lololo

    Kacam najlepši, lololo. Sreća, pa sam šorc podigao do pola stomaka, i stegao ga kao sivonja, kako bi izgledalo da je manji (stomak), pa se nije dao tako lako svući (šorc) :)

  15. A na prozivke Dekija ćemo odgovoriti ponovo sa par efikasnih kontra-napada.

  16. Ja stvarno ne znam o čemu vi govorite. Mi samo igramo na kontre.

  17. To se u mom selu zove bunker. No nebitno, sad sam tek malo bolje analizirao klip, jbt kako je dobro! ;) Prvo kao ladovina ovo-ono, pa malo transferaj, pa se otkrivam za korner (umro sam od smeha), pa onda ono malo golovi, pa malo potezi, sise, dupe, izjave aktera, Rade, pivo, sektalika na šlagu od torte, svakim novim gledanjem shvatam veličinu ovog remk dela, majke mi! 'Oću opet! Kad' ćemo na fuuucuuu!? :)

  18. Kad naučite :) Biće valjda u nedelju malo lepog vremena da vas ODVALIMO!

  19. Kad naučite :)

    ODVALIĆEMO VAS!
    Spremam se nedelju dana, znači plazma, znači mleko, znači hiljade i hiljade krugova oko toplane, Olimp mi je druga kuća, levom i noću driblam a desna jutros otišla na posao bez mene! ODVALIĆEMO VAS!!! TAAADIIIĆ! NAAAJAČI SAM!!"341

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.