Vukajlija Ol Star fudbal

  1. A mozemo i da ponesemo kisobrane, pa sa sve kisobranima digramo. Ionako nije neki profi fudbal. A milijoni nek cekaju

  2. Време је довољно добро да се запиташ и довољно лоше да ме боли курац д'излазим из куће.

  3. Na kraju niko nije otisao? Ja imao neke obaveze po gradu, pa mogu tek poslepodne. Ako ima treznih i ispavanih, tj

  4. Kurac, kao da će kiša svaki čas, plus sam ustao malopre, bio sam na rođendanu sinoć.

  5. Време је довољно добро да се запиташ и довољно лоше да ме боли курац д'излазим из куће.

    1000+

  6. нелордизам каквог нема. ја сам пошто ми је адица на 15 минута био код стоунхенџа у 11:04 и прошетао се до терена кад сам сконтао да сте толко пичке од шећера(ово не важи за Без Шећера) да ћете се истопите ако вас која кап окваси. Иначе време је као рођено за фудбал, сви терени су били заузети кад сам отишо до њих. Сад се и разведрило па и сунце пичи по глови. Нелордизам на нивоу опет кажем, а мого је да буде добар фузбал. На крају сам пре него што сам кренуо гаиби звао Џонија да га питам јел има од фудбала нешто, наравно он није имао појма јер није ни могао да дође. и тако те муње. Ето. дувајте га

  7. Одвозо сам један ђир на бајку малопре, време је пре-ле-по. А јуче сам био на ади, исто било лепо, а опет за класу лошије него данас. Тако да, продали сте фејза...

  8. Nista onda, koljemo Davida Prognozu. Ovo je njegovo maslo...

  9. мени само није јасно да ли је могуће да сте ви одређивали да ли ћете на фудбал тако што сте гледали прогнозу на нету. изађеш напоље погледаш време и сконташ да неће падати киша наредних 6 сати. ал оно, комп и те муње, напредна техника бла бла, метеоролог

  10. Брате Фејзе, требао си да позовеш неког ПРЕ него што си кренуо. Тако ја урадих, мада ми се чинило лепо време за фудбал.

  11. немам ти ја ваше бројеве, ал оно, планирам дузмем, једном

  12. Ajde, Obarac Satelitskih Naprava, ne kaki mnogo. To sto si ti bio u blizini kod kuma-Radoja na svinjokolju, pa posle masne kozure navratio do Ade dizdrvis palamur na bicvajz u rolerima, ne daje ti za pravo da nama prigovaras sto nismo dosli. Kaci toliko rasan, sto nisi ostao tamo i igrao fudbal u nekoj ekipi, ja recimo bih, jer mi je totalno fegeCki da odem samo da bih rekao da sam bio kod kamencuga, a mi ostali nolajferisemo. Koj' kurac, decxko?

  13. Sto kacis sliku svoje majke? To je protUv pravila, decxko, lolo

  14. можемо око 6 данас да се скупимо, тад ће и џонка моћи. да уберемо данашњи дан, који просто вапи за тим. шта кажете?

  15. Фејзбукманијак
    мени само није јасно да ли је могуће да сте ви одређивали да ли ћете на фудбал тако што сте гледали прогнозу на нету. изађеш напоље погледаш време и сконташ да неће падати киша наредних 6 сати. ал оно, комп и те муње, напредна техника бла бла, метеоролог

    Ima nas koji nismo na 15 minuta od Ade, pa smo opet na fudbalu bili češće od jednog i po puta ;)

    Mi koji smo malo dalje se moramo probuditi ranije, pogledati kroz prozor (oko 9h sam se probudio i čuo kišu na prozoru, a bacivši pogled ovde vidim da je svega dvoje zainteresovano da igra), pa je rizik nepotrebnog dolaska na Adu ipak bio prevelik. Pametan je predlog razmene brojeva, lakše ćemo se kontati kada su šanse za odigravanje fudbala 50-50.

  16. Ај изорганизуј фејзе, ми верујемо у те! лололо
    Организујте се, мада ја не веруем да чу мочи, али можда и могаднем... Ко зна шта носи дан шта носи ноћ и где смо ми сад после овог дана, и ко је мерио Мериму...

  17. можемо око 6 данас да се скупимо, тад ће и џонка моћи. да уберемо данашњи дан, који просто вапи за тим. шта кажете?

  18. Mi koji smo malo dalje se moramo probuditi ranije, pogledati kroz prozor (oko 9h sam se probudio i čuo kišu na prozoru, a bacivši pogled ovde vidim da je svega dvoje zainteresovano da igra),

    Evo isto. U Zemunu nije padala kisa, ali je bilo zeznuto mokro ujutro. A racunajuci da je 80% oba tima u fejdautu od konzumacije sinocnih alkoholnih vrenja, sumnjao sam i na spremnost i volju vecine, sto se i ispostavilo kao tacno. A ti fejze, il' nisi jebo, il' si grunuo eksercinu, pa nas ovde sve zajebavas.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.