Vukajlija Ol Star fudbal

  1. ali je bilo zeznuto mokro ujutro

    Не знам како вама, ал' је мени свако јутро такво.

  2. Не знам како вама, ал' је мени свако јутро такво.

    Enemi je iz paralelnog univerzuma. On umoran dodje na teren, pa iz utakmice u utakmicu dize tempo. Sad znam o cemu je rec... :)

  3. Јебете ми све, чим прође испитни рок, долазим само због овога :) видећу да организујем екипу из Ниша па да дођемо неки викенд, само да прође ово срање од испитног рока.

  4. нема везе. не кажем ја да сте сисе што сте испалили мене, јер рејално нисте, само кажем да сте сисе јер смо могли да се скупимо пошто је време за фудбал било идеално... јбга нема везе, следећи викенд ово оно

  5. Енеми је мислио на мокро јутро, јутарњу мокру ерекцију.

  6. Fejze brate sad je istresla kiša u centru samo tako, mokar sam došao na posao. :)

  7. сад је већ говно од времена лоло

  8. Ja bih došo. Ali sam zakovao, nije bilo leba da se probudim.

  9. Ја сам одраније још истрипово да нема фудбала па сам дошо у 5 па није било силе магије да устанем сацам усто, а Фејс се прејео ексера што каже Марвељус па дошо са неког рејва оран за фудбал лоло

  10. Ништа се од овога не би десило да је Пера отишао директно у балон. лололололоН

  11. Ljudi ja k'o što sam najavio nisam mogao da dođem, a i u momentu kada me je Fejs zvao bio sam na poslu i to na sastanku nekom, pa nisam mogao ni da pričam.
    Nema veze za ovu nedelju, ionako je vreme bilo šućmurasto. Za ovu nedelju najavljuju lepo vreme pa ćemo da peglamo fudbalicu. Taman da vidimo da li možemo lepo ovde za taj roštilj da se dogovorimo ili ćemo lakše da se nađemo na fudbalici, a roštilj organizujemo na licu mesta.

    Sportski pozdrav lolololo

  12. Dakle, pare za roštilj i alkoholne derivate. Koliko mislim da je po 439,99 sasvim dovoljna suma + PDV naravno. Za sve mreže.
    P.S. Željko bio treći :P duvajte ga decxaci koji ste planirali fucu dok sam ja gledao evrovižn song kontest!
    P.S. Jonnz došao na posao pre mene! :P

  13. Сви који дођу нека понесу по један ћевап.

  14. haha svako po kobas

  15. Ето, да смо на време звали неке женске оне би могле да понесу лепиње... За кобас! ололо

  16. ололо и преливе нек понесе свако свој лоло и озбиљно ако ћемо, ја оћу и да се договоримо раније и одемо раније да покупујемо све

  17. Oćemo lepinje za kobase!!

    да се договоримо раније и одемо раније да покупујемо све

    To, da u 11 već sve bude spremno.

  18. Ma jok, nema potrebe ranije, igramo fudbal i onda koja ekipa izgubi ode, kao što i dolikuje, i pokupuje sve što treba... A kintu skupimo i damo razrednom blagajniku, i mirna Bačka.

  19. де бре Деки да оде да се цимам од фудбала у курац до неке месаре онако уморан, и још до неке пиљаре по салате и шта ти ја знам цимање је то

  20. ево нек се договоримо одма ко ће да изгуби, да се зна ко ће прво диде по месиште лоло

    кад могу великани попут Јувеа и Милана да намештају текме, можемо и ми аматери

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.