Vukajlija Ol Star fudbal

  1. U vama sam u nedelju, tamo negde oko 12, pola 1... a mozda i od 11...zavisi koliko alkohola popijem u subotu, i da li cu ici na fudbal pre vukajlijaskog.

  2. Ja dolazim najverovatnije...

  3. Ja dolazim sto posto.

  4. Lepo, lepo, znači biće nas :) Ostaje po starom, Stonhendž u 11h.

  5. и ја 90 посто

  6. Dolazim da ODVALIMO. Vas. E treba odmah da smislimo imena ekipa. Da se zna ko koga tu odvaljuje i to.

  7. Mudro zbori Gusti. Ja sam za da moja ekipa ponese neko uber komunističko ime tipa Pobeda, Radnički ili Crveni ili pak akronim ta tri... :)

  8. ФејзБукснетина

    ја долазим

    Обојица?

  9. Mudro zbori Gusti. Ja sam za da moja ekipa ponese neko uber komunističko ime tipa Pobeda, Radnički ili Crveni ili pak akronim ta tri... :)

    +1 Обавезно глупо комунистичко име, типа Ударник или тако нешто. ллоло

  10. највероватније обојца ал не бих да причам за ксну унапред, ал мислим да да, рече ми синоћ да ће

  11. Ja ću možda morati da ispalim. Javljam ovde.

  12. што торимаууу штооо?

  13. PROLETER!
    krivo mi što sam daleko pa da vam pokažem šta znači 10 godina 'travnatog' iskustva kako na terenu, tako i van njega:)

  14. Bgateee, neke obaveze vono... mada, gledaću da uhvatim krivinu.

  15. И ја ћу можда такоџер испалити, неки изненадни проблеми искрсли, плус приде усрани испити.

  16. Mi bi mogli da budemo Proleter, a vi Borac. Lupam. Kad se to smisli obavezno u prvi post ko gde šta. Dovodim ja pojačanje verovatno za nedelju, da nadomestim izostanak dva stuba naše odbrane.

  17. Udarnik. Glavni, kada ćeš svojom pojavom uveličati ovaj vanvremenski fudbalski spektakl majstora igre na petoparcu i krigli piva?

  18. Skidam gips za 15 dana nadam se i eto me. Već sam se dogovorio s društvom. Oni će u zoo vrt, a ja s vama. Ponijeću i litar domaće kruške iz mog kazana.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.