Vukajlija Ol Star fudbal

  1. де бре Деки да оде да се цимам од фудбала у курац до неке месаре онако уморан, и још до неке пиљаре по салате и шта ти ја знам цимање је то

    O tem ti pričam, dimaš zašta da se boriš! :)
    Fejz, nema popuštanja ONIMA, sa NJIMA nema dogovora, maksimalna požrtvovanost do POBEDE! ODVALIĆEMO IH!

  2. Fejz, nema popuštanja ONIMA, sa NJIMA nema dogovora, maksimalna požrtvovanost do POBEDE! ODVALIĆEMO IH!

    KOSOVO JE SRBIJA! U EU DO LETA! PLATE MALO SAMO NIŽE!

  3. Ljudi u nedelju se igra, ako bude kul vreme. Ja sam pre za to da se tamo mi dogovorimo za roštilj, nego ovde preko neta, ali kako hoćete.

    Stonhendž, 11:00. Kao i obično.

  4. RASPALAPUCAĆEMO VAS!

  5. Slažem se sa predlogom da se na licinom mestu dogovaramo za roštilj, a ne ovako na temi.

    A i ovo što kaže vihorni Agilares.

    RASPALAPUCAĆEMO VAS!

  6. Биће највећи одзив ове недеље, чим замирише штиљро. лололо
    ЈАО ЏОНИ, КРАЉУ МАРКЕТИНГА! ИСКУСНА СЕЛЕКТОРСКА ГЛАВО!

  7. Ništa, onda ove nedelje fudbal i dogovor za roštilj, ako se slažete.

    Da naglasim nešto samo....ukoliko neko nije pri parama, obavezno da dođe, jer ćemo nakupiti tako da ima za sve. Nekad će se desiti da ovaj nema, nekada onaj i to je skroz nebitno. Znači kada se dogovorimo za štiljro, nemoj neko zbog para da nije doš'o!!!

  8. Значи ко нема сада, може додради те паре, на разноразне начине, подразумева се.

  9. BeboP mojne te dukatlijsake fazone odrađivanja lololo

  10. Гонзо, па заиста, за кога ме то сматраш? Ја мислио на кречење, глетовање, чишћење базена и слично.

  11. Nije frka za kintu, imaću ja. Trebalo bi da mi legne prva platica do vikenda.

  12. Ako je zbog paara poslaću vam ja, ako treba. Imam nešto u šteku.

  13. Гонзо, па заиста, за кога ме то сматраш? Ја мислио на кречење, глетовање, чишћење базена и слично.

    E pa onda dobro, taman moram da sređujem pločice u klonji :)

  14. да боље вако на тенане да се не организујемо сад за недељу неко ону тамо

  15. JEBEM DOBRO! Samo da se potpišem.
    Ene, napih se ko džukelica, , mislim da je to ok. Da li znate? Igra mi se fuuuucaaa!
    P.S. Nije pepe animal!

  16. Па ваљда стандардна екипа :Р

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.