Vukajlija Ol Star fudbal

  1. A ako povedem i drugaricu, onda simuliraš u 2.minutu? :))

  2. Ako bude i drugarica, okačiću kopačke o klin, momentalno. :D

  3. Ako je ubedim da pođe sa mnom, al' ništa ne obećavam :)

  4. Samo se nemoj i ti izgubit' usput. :P :)

  5. Valjda neću :) Odoh sad, laku noć!

  6. Хтео сам да спавам, али рекох заборавићу кад се пробудим...

    Најава за меч...

    Када су римљани први пут изабрали папу, папа је погледао у небо и рекао: "Два јунака, јуришника сукобљаваће се сваке недеље у 11 код великог Пилона." Можда је то оно што је столећима чекано, можда је то оно што су изумитељи са острва очекивали од лопте, можда је то коначна битка. Коначна битка која ће се водити до последњег даха, сваке недеље. Да присуствујемо историји то је сигурно, али како ће она изгледати?
    Ривали ће овај пут имати и мотив више, наиме по први пут борби титана присуствоваће клинички доказано женска особа.
    Судар дивова, борба за престиж, за славу, за трофеј над трофејима. Борба Давида и Гонзијата, Величанственог и Агилног, Муње и Бежаније... Борба за гол више!

    Добродошли на адину спортску арену, ја сам Аца Информација, а ово је 4. коло Вукајлија ОС фудбала. Фк Млади Правник, Фк Назадак, уживајте у историјском спектаклу.

    *имена клубова подложна промени према правилнику ФИФА

  7. Фк Млади Правник

    Ovdje se pronađoh. :) Samo snažno, samo u kost.

  8. Судар дивова, борба за престиж, за славу, за трофеј над трофејима. Борба Давида и Гонзијата, Величанственог и Агилног, Муње и Бежаније... Борба за гол више!

    Они сигурно не играју на гол више, него логика, нека нас нападају, па ако нам не увале пет комада док не умру, победићемо. Ниси најавио повратак младог Ремеа на терен и ону наду код навијача ФК Нападамо с лева на десно коју носи тај повратак.

  9. Reme, meni je rečeno da ti slomim nogu.

  10. Ако успеш да ме стигнеш. :)

  11. Ако успеш да ме стигнеш. :)

    +1

    Mada opet, biće tu i kornera. :D

  12. Arape hoćeš da te pokupim kod Cvetka?

    Ae, oću! Što da neću.

    Šanzame, 'de si u Kalu City-u? :D

    Čim se spustiš sa Smederevca.

  13. Kad ćeš biti kod Cvetka da znam kad da te pokupim?

  14. Касно сад, он већ кренуо да би стиго до 12. ололо

  15. pa i ja sad kapiram :) jbg, snaći će se on... a i protivnički igrač je MUHAHAHAHAHa!

  16. Džaba vam te smicalice, RASKANTAGUZIĆEMO VAS!

  17. јаооо сад треба фазон да одем да купим патике -.-

  18. Касно сад, он већ кренуо да би стиго до 12. ололо

    haha tačno, ali jedi govna! :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.